Justin Timberlake i Jessica Biel na premierze serialu. To ich pierwsze wyjście po głośnych plotkach o kryzysie

Justin Timberlake i Jessica Biel chyba przezwyciężyli kryzys. Gwiazdorska para pojawiła się ostatnio na premierze trzeciego sezonu "Grzesznicy" w Kalifornii. Wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Justin Timberlake i Jessica Biel pobrali się w październiku 2012 roku. Odkąd tylko się poznali, razem przybywali na branżowe imprezy i z chęcią pozowali na ściankach. Wiele osób postrzegało w nich idealne małżeństwo, jednak kilka miesięcy temu do sieci trafiły zdjęcia piosenkarza, który obejmuje tajemniczą kobietę. Natychmiast pojawiły się plotki, że to koniec związku gwiazdorskiej pary. Teraz okazuje się, że przezwyciężyli kryzys i razem przyszli na premierę serialu

Justin Timberlake i Jessica Biel na imprezie "Grzesznicy" 

3 lutego w Stanach Zjednoczonych odbyła się premiera 3. sezonu "Grzesznicy". Wśród gości obecni byli Justin Timberlake i Jessica Biel. Małżeństwo chyba starało się unikać fotoreporterów, którym udało się zrobić niewiele zdjęć. Na jednym z nich para wygląda na bardzo szczęśliwą. 

Piosenkarz zapozował przytulając żonę. Jak zwykle wyglądali bardzo stylowo. On postawił na elegancką marynarkę i t-shirt, a ona na białą koszulę i kraciastą marynarkę zarzuconą na ramiona. Szczerze się uśmiechali i rozwiali wszelkie plotki, jakoby planowali rozwód.

 

Przypomnijmy, para wychowuje 4-letniego Silasa, który już w kwietniu będzie świętował kolejne urodziny. Mamy nadzieję, że jego rodzice już nigdy więcej nie będą musieli wydawać publicznych oświadczeń, w celu zapewnienia, że wszystko między nimi jest w jak najlepszym porządku

CW

Te pary nie przezwyciężyły kryzysu i rozstały się. 

Zobacz wideo