Brad Pitt nie pojawił się na gali BAFTA. Znamy powód. Chodzi o najstarszego syna, Maddoxa

Brad Pitt po trudnym rozwodzie z Angeliną Jolie walczy o dobre relacje z dziećmi. Z najstarszym synem, Maddoxem, zdecydowanie ma najgorsze. Jak twierdzi anonimowy informator "The Sun", by je naprawić, zrezygnował z wizyty w Wielkiej Brytanii i gali BAFTA.

Brad Pitt od kilku lat poważnie skłócony jest z synem, Maddoxem. Ich spór rozpoczął się już w 2016 roku, kiedy nastolatek był świadkiem kłótni między rodzicami. Chłopiec winą obarczył ojca i stanął po stronie Angeliny. Od tego momentu ich relacja jest bardzo napięta i skomplikowana.

Brad Pitt naprawia relacje z synem

Maddox jest pierwszym adoptowanym dzieckiem Brada i Angeliny. Aktorowi tak bardzo zależy na naprawieniu relacji, że zdecydował się nawet opuścić galę BAFTA - powołał się wówczas zresztą na "sprawy rodzinne". Przyjaciel Brada, z którym rozmawiał serwis "The Sun", twierdzi, że miał spotkać się z synem i próbować załagodzić konflikt.

Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt oraz Quentin Tarantino z żoną na premierze filmu

Zobacz wideo

Maddox na stałe przebywa w Korei Południowej, gdzie studiuje. Ostatnio postanowił odwiedzić rodzinny dom i wykorzystać okazję do rozmowy z ojcem. Nic więc dziwnego, że kiedy aktor dowiedział się o wizycie syna, natychmiast odwołał swój wylot do Wielkiej Brytanii i nie pojawił się na gali BAFTA. Jako oficjalny powód nieobecności podał sprawy rodzinne. 

Maddox postanowił, że chce porozmawiać i Brad wszystko rzucił. Bycie ojcem jest dla niego najważniejsze w życiu, więc zrobi wszystko, aby poprawić relację z synem - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia rodziny Jolie-Pitt.

Przypomnijmy, że na gali BAFTA Pitt dostał wyróżnienie za rolę w filmie "Pewnego razu w... Hollywood". Nagrodę odebrała Margot Robbie, która w imieniu aktora wygłosiła bardzo zabawne przemówienie.

BO

Więcej o: