Krystyna z 2. edycji "Rolnika..." przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła 13 kg

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" wciąż interesują się życiem prywatnym Krystyny Kamińskiej - uczestniczki 2. edycji show. Kobieta opublikowała zdjęcie, które przedstawia jej niezwykłą metamorfozę. Aż trudno uwierzyć, że w ciągu 10 miesięcy zmieniła się tak diametralnie.

"Rolnik szuka żony" wykreował gros gwiazd, które po emisji odcinków z ich udziałem zyskały dużą popularność. Za przykład może uchodzić Krystyna Kamińska. Uczestniczka 2. edycji programu nie znalazła tam swojej prawdziwej miłości. Przez niedługi okres związana była z rolnikiem - Kubą, jednak po jakimś czasie kobieta poinformowała fanów o zakończeniu ich relacji. 

Pamiętacie, którym parom z "Rolnika..." udało się przetrwać? Połączyło ich szczere uczucie!

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Krystyna schudła 13 kg! 

Fani pytają: "Jak to zrobiłaś?". Rzeczywiście, trzeba przyznać, że Krystyna Kamińska przeszła niebywałą metamorfozę. W ciągu zaledwie dziesięciu miesięcy schudła aż 13 kilogramów. Na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie, na którym porównała aktualną figurę i wagę z tą, z którą walczyła od marca ubiegłego roku. 

Obserwatorzy docenili starania i motywację Krystyny. Przyznali, że efekty jej diety są bardzo widoczne i pogratulowali samozaparcia. Jedna z internautek zapytała uczestniczkę "Rolnika", jak dokonała takiej zmiany. Kamińska, choć nie zdradziła zbyt wielu szczegółów, przyznała, że to zasługa diety ketogenicznej i stwierdziła, że to wcale nie jest koniec jej walki z wagą:

Niska jestem - 164 cm. Będę więc walczyć dalej!

Była dziewczyna Karola z "Rolnika..." zaznaczyła na udostępnionym zdjęciu te partie ciała, które przeszły największą metamorfozę. Nietrudno zauważyć, że według Krystyny to właśnie okolice brzucha były jej największą zmorą. Aktualnie może pochwalić się szczupłym i zgrabnym tułowiem. Dieta ketogeniczna, którą przez ostatnie dziesięć miesięcy stosowała Kamińska, polega na wyeliminowaniu z jadłospisu tłuszczu i cukrów prostych.

Krystyna Kamińska już dawno ogłosiła światu, że zmieniła orientację seksualną i związała się z kobietą, z którą planuje wziąć ślub. Ze względu na swoje poglądy często zwraca uwagę na przejawy nietolerancji wobec środowiska LGBT. Ten temat poruszyła również we wpisie pod opublikowaną fotografią.

 Zgadzacie się, że metamorfoza uczestniczki "Rolnika..." robi ogromne wrażenie? 

BWO 

Więcej o:
Komentarze (2)
"Rolnik szuka żony": niezwykła metamorfoza Krystyny. Jest nie do poznania. "Jak to zrobiłaś?"
Zaloguj się
 • oloros11

  Oceniono 1 raz 1

  Takie dziewczyny dla małorolnych !!!
  Cos się we mnie burzy szczerze mówiąc

 • plastikpiokio

  0

  foto shop pracował całą noc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX