Gwiazda "Beverly Hills 90210" kolejny raz walczy z rakiem. Shannen Doherty ma czwarty stopień nowotworu

Shannen Doherty w programie "Good Morning America" wyznała, że znowu walczy z rakiem. Diagnozę usłyszała tuż przed śmiercią jej kolegi z serialu, Luke'a Perry'ego, czyli rok temu.

Shannen Doherty w 2017 roku ogłosiła, że wygrała walkę z rakiem. W mediach społecznościowych dzieliła się zarówno swoimi emocjami, jak i kolejnymi etapami walki z chorobą. Aktorka poddała się zabiegowi usunięcia piersi, czyli podwójnej mastektomii. Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że Shannen wygląda świetnie. Jednak już wtedy aktorka wiedziała, że ma nawrót choroby. 

Za co Shannen Doherty wyleciała z "Beverly Hills 90210"? Teorii jest kilka

Zobacz wideo

Shannen Doherty znowu walczy z rakiem

Aktorka była gościem "Good Morning America" gdzie wyznała, że od roku znów walczy z nowotworem piersi. Diagnozę otrzymała tuż przed śmiercią Luke’a Perry’ego. 

Dlaczego to nie byłam ja? To było tak dziwne dowiedzieć się o diagnozie, a potem ktoś, kto wyglądał zdrowo, odszedł pierwszy. To było szokujące i jedyne, co mogłam zrobić dla niego, to zagrać w produkcji. Wciąż myślę, że nie zrobiłam dla niego wystarczająco dużo - powiedziała Doherty.

Shannen nie zrezygnowała z pracy na planie "BH90210", który jest kontynuacją formatu z lat 90. "BH90210" opowiada historię gwiazd popularnego serialu, które starają się o jego wznowienie. Luke Perry miał wziąć udział w produkcji i zagrać z pozostałymi członkami oryginalnej obsady, ale zmarł przed rozpoczęciem zdjęć. 

 

Początkowo Shannen Doherty odmówiła występu w "BH90210". Zmieniła zdanie po śmierci Perry'ego, któremu chciała oddać cześć. Jej postać została specjalnie dopisana do scenariusza w trakcie zdjęć.

W czasie rozmowy w programie "Good Morning America" aktorka wyznała, że ma czwarty stopień nowotworu. Twierdzi, że życie nie kończy się po usłyszeniu diagnozy, ale bała się ją przekazać mamie i mężowi.

Moja mama jest niezwykle silnym człowiekiem, tak jak mój mąż. Obawiałam się, jak mam to im powiedzieć - mówiła aktorka. 

Aktorka zdecydowała się opowiedzieć o nawrocie choroby, bo wiedziała, że informacja i tak trafi do mediów. Doherty pozwała firmę ubezpieczeniową za to, że nie wypłaciła jej należnego odszkodowania po pożarze w Kalifornii. W dokumentach sądowych, które zostaną upublicznione, znajduje się informacja o stanie zdrowia gwiazdy. 

DK