Bradley Cooper i Irina Shayk bawili się na tej samej imprezie. Do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie z przyjęcia

Bradley Cooper i Irina Shayk nie tylko byli na tej samej imprezie, a zapozowali na niej również do wspólnego zdjęcia. Fani spekulują, że ci znowu mają się ku sobie.

Bradley Cooper i Irina Shayk uchodzili za niemalże idealną parę w światowym show-biznesie. Niemałym zaskoczeniem było ogłoszenie ich rozstania w lipcu ubiegłego roku. Spekulowano, że rozstali się przez zbyt duże zażyłości aktorka z Lady Gagą, jednak okazało się, że prawdziwą przyczyną rozpadu związku było ich odmienne podejście do związku. Od tamtej pory trudno było zobaczyć ich razem, aż do rozdania nagród BAFTA, które miało miejsce w zeszłą niedzielę w Londynie. 

Bradley Cooper i Irina Shayk bawią się razem na afterparty

Kilka dni temu pisaliśmy, że Bradley Cooper i Irina Shayk razem bawili się na afterparty po gali rozdania nagród BAFTA, jednak próżno było szukać ich wspólnej fotki z tego wydarzenia, aż do dzisiaj. W sieci znalazło się zdjęcie, na którym Bradley i Irina w świetnych humorach pozują do zdjęcia.

Na zdjęciu byli kochankowie pozują wraz z redaktorem naczelnym brytyjskiego „Vogue’a”, Edwardem Einfulem, któremu Irina jako pierwszemu opowiedziała o rozstaniu z aktorem. 

Myślę, że do wszystkich dobrych związków wnosimy to, co najlepsze i najgorsze, to tylko natura człowieka. Dwóch wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary. Myślę, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co było między nami. Życie bez B to nowy grunt- mówiła wówczas Irina. 

Myślicie, że Bradley i Irina do siebie wrócą?

RG

Więcej o:
Skomentuj:
Bradley Cooper i Irina Shayk bawili się na tej samej imprezie. Do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie z przyjęcia
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX