Telekamery 2020. Tomasz Wolny z TVP z żoną Agatą Tomaszewską z TVN. Wyglądała pięknie!

Telekamery 2020 za nami. Na czerwonym dywanie pozowali wszyscy nominowani, a także gwiazdy polskiego show-biznesu. Zwróciliśmy jednak uwagę na jedną z par. Piękna żona przyćmiła męża, który zgarnął ważną nagrodę.

Podczas poniedziałkowej gali Telekamery 2020 rozdano aż kilkanaście statuetek, w tym nagrody specjalne. Przypomnijmy, że dla wielu dosyć sporym zaskoczeniem była wygrana Rafała Brzozowskiego, który został osobowością telewizyjną roku. 38-latek sam nie krył swojego zdziwienia.

Również na czerwonym dywanie nie zabrakło niespodzianek. Anita Werner postanowiła pojawić się ze swoim partnerem, z którym nie szczędzili sobie publicznych czułości. Jednak jeszcze jedna para zasługuje na bliższą prezentację. Spójrzcie tylko na Tomasza Wolnego i jego żonę!

Na Telekamerach porozmawialiśmy z Michałem Malitowskim o jego nowej miłości:

Zobacz wideo

Telekamery 2020. Tomasz Wolny z żoną Agatą

39-letni dziennikarz otrzymał nagrodę w kategorii "prezenter informacji". U jego boku pojawiła się piękna Agata Tomaszewska, która - mówmy szczerze - przyćmiła swojego męża. Kobieta zdecydowała się na długą, czerwoną suknię. Duże falbany delikatnie oplatały jej ramię. Mimo niskiej temperatury Tomaszewska założyła sandały, które odkryły jej stopy. Tomasz Wolny natomiast miał na sobie klasyczny czarny garnitur w połączeniu z białą koszulą.

Jesteście ciekawi, kto jeszcze otrzymał statuetkę "Tele Tygodnia"? Sprawdźcie TUTAJ.

Tomasz Wolny z żonąTomasz Wolny z żoną KAPiF

Żona Tomasza Wolnego również pracuje w mediach. Jest dziennikarką TVN, a Tomasz prezenterem w TVP. Para wzięła ślub w 2009 roku i ma ze sobą troje dzieci - Zosię, Tymona oraz Halszkę.

Jak Wam się podoba kreacja Agaty? Jedna z najpiękniejszych kreacji wieczoru?

KB