Julia Wieniawa przybyła na Telekamery 2020 cała na biało. Gwiazda dosłownie błyszczała na czerwonym dywanie

Julia Wieniawa zjawiła się na rozdaniu nagród "Tele Tygodnia". Aktorce na imprezie towarzyszyła mama.

Julia Wieniawa choć ma dopiero 22-lata zdążyła już wystąpić w wielu produkcjach telewizyjnych i filmowych. Aktorka wkrótce wystąpi w tanecznym show telewizji Polsat "Taniec z Gwiazdami". 3 lutego zjawiła się na ceremonii rozdania nagród Telekamery 2020. Serial z jej udziałem "Zawsze warto" został nominowany. 

Czy Julia Wieniawa chciałaby zrobić karierę w Hollywood lub wyjechać na zagraniczne studia?

Zobacz wideo

Julia Wieniawa na Telekamerach

Julia przybyła do Teatru Polskiego w białej kurtce i długiej białej sukni bez ramiączek z rozcięciem na nodze. Gwiazda "Rodzinki.pl" miała włosy ułożone w delikatne fale. Jej całe ciało było pokryte brokatem, co dało się zauważyć. Do kreacji aktorka dobrała świecące beżowe szpilki oraz diamentową biżuterię. Wieniawa zwieńczyła look lekkim makijażem. Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii. 

Czy Julia Wieniawa odbierze statuetkę z Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską? Przekonacie się o tym śledząc naszą relację na żywo!

Julia Wieniawa w ostatnich tygodniach intensywnie namawiała swoich fanów na Instagramie do głosowania na "Zawsze Warto". Koniec końców opłaciło się - serial zdobył Telekamerę, zaś Julia miała okazję zaprezentować swoją śnieżnobiałą kreację na wielkiej scenie razem z Katarzyną Zielińską. Odebrała gratulacje od Barona, który kibicował jej z widowni.

DK