Jason Momoa zmienił fryzurę. Takiej metamorfozy się nie spodziewaliśmy. Aktor pokazał swoje "prawdziwe oblicze"

Jason Momoa swoim nowym wyglądem zaskoczył wielu fanów. Kobiety na całym świecie pokochały go za jego muskularną sylwetkę i bujną czuprynę. Twórcy reklamy zaprezentowanej na Super Bowl, w której wystąpił, postanowili zerwać z tym wizerunkiem.

Super Bowl to mecz futbolu amerykańskiego o mistrzostwo NFL, którego nie tylko uświetniają muzyczne show, ale i nowe klipy reklamowe. Producenci muszą zrobić wszystko, aby 30-sekudnowy filmik zapadł w pamięć. W jednym z nich główną rolę zagrał Jason Momoa. Stylizacja aktora przeszła najśmielsze oczekiwania, a klip z pewnością osiągnął zamierzony efekt.

Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne

Zobacz wideo

Jason Momoa w nowej fryzurze

Aktor wystąpił w reklamie kredytów mieszkaniowych. Jego zadaniem było zachwalanie swojej posiadłości, w której może "być sobą". Twórcy klipu potraktowali to dosłownie i postanowili pokazać inne oblicze Jasona, słynącego z umięśnionej postury. 

W reklamie możemy zobaczyć jego całkowite przeciwieństwo. Wchodząc do swojego domu, Momoa "zdejmuje" bicepsy, kaloryfer a na końcu gęstą czuprynę, pokazując łysą głową. W takim wydaniu z pewnością jeszcze go nie widzieliście.

Wideo opublikował na swoim instagramowym profilu:

 

Po opublikowaniu reklamy w sieci zawrzało. Filmik zdobył tysiące fanów, a internauci zachwalają aktora za ogromny dystans do siebie. Producenci również dostali masę pochwał. Ich pomysłowość i humor to zdecydowanie strzał w dziesiątkę.

Przypomnijmy, że aktor nie boi się metamorfoz. Ostatnio na nagraniu uwiecznił  moment, w którym ogolił brodę. Nie byłoby w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że zapuszczał ją siedem lat. Wideo pojawiło się na Youtubie, a jego celem było zwrócenie uwagi internautów na zanieczyszczenie planety.

Mimo tych metamorfoz nadal wszyscy zachwycają się jego wyglądem, szczególnie płeć żeńska. My również go uwielbiamy, ale nie tylko za jego muskulaturę, ale również za duży dystans do siebie. 

BO

Więcej o: