Milla Jovovich urodziła! Wiemy, jakiej płci jest dziecko i jak dostało na imię

43-letnia Milla Jovovich urodziła. O tej radosnej nowinie poinformowała jej 12-letnia córka.

Milla Jovovich znów została mamą. Jovovich urodziła córkę i dała jej na imię Osian. Ojcem dziecka jest jej trzeci mąż - Paul Anderson, z którym wzięła ślub w 2009 roku.

Milla Jovovich ma kolejną córkę 

Milla Jovovich - amerykańska modelka i aktorka pochodzenia serbsko-rosyjskiego, znana szerszej publiczności z ról, w takich produkcjach, jak: "Resident Evil", "Piąty element" czy " Hellboy" właśnie urodziła trzecie dziecko (jest mamą 12-letniej  Ever Gabo Anderson oraz 5-letniej Dashiel Edan). Gwiazda nie pochwaliła się informacją o narodzinach kolejnej córki sama. Zrobiła to za nią jej najstarsza pociecha. 

Witaj na świecie! Chciałam powitać moją nową siostrę Osian! Kochamy Cię! - napisała na Instagramie Ever Gabo Anderson.
 

Przypomnijmy, że Milla Jovovich jakiś czas temu przyznała się, że poroniła. Zdradziła też, że z powodu swojego wieku, bała się, o to, czy uda jej się utrzymać tę ostatnią ciążę. W jednym z wywiadów powiedziała:

Po tym jak 13 tygodni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszane uczucia, od całkowitej radości do przerażenia. Ze względu na mój wiek i utratę ostatniej ciąży, nie chciałam zbyt szybko przywiązać się do dziecka.

Modelka opowiedziała też, jak jej rodzina zareagowała na kolejną ciążę. (Więcej na ten temat TUTAJ).

Cieszymy się, że 43-letnia mama i jej córeczka czują się dobrze. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować rodzicom. 

AG 

One niedawno urodziły. Które celebrytki ostatnio zostały mamami?

Zobacz wideo