Chłopak Marleny z "Rolnik szuka żony" zdradził, jak wygląda ich związek. "Wszystko przekształca się we wspólną przyszłość" [TYLKO U NAS]

Życie uczestników z programu "Rolnik szuka żony" toczy się dalej, a widzowie są ciekawi, co się u nich dzieje. Postanowiliśmy więc porozmawiać z chłopakiem Marleny, która była jedną z barwniejszych kandydatek na partnerkę rolnika.

Program "Rolnik szuka żony" emitowany w stacji TVP, zyskał ogromną popularność wśród widzów. Do każdego sezonu zgłasza się wiele kandydatek, które chcą poznać potencjalnego przyszłego partnera. Szósty sezon również przyniósł sporo emocji. Najbardziej za sprawą relacji, jaka narodziła się między Marleną i Sewerynem.

Od samego początku wszystko wskazywało na to, że Marlena i Seweryn mają szansą na stworzenie szczęśliwego i udanego związku. Z odcinka na odcinek łączyło ich coraz większe uczucie, które finalnie przerodziło się w nienawiść. Dziewczyna bowiem odkryła, że rolnik utrzymuje kontakt ze swoją byłą dziewczyną. Mimo że związek skończył się szybciej niż się zaczął, to Marlena znalazła już nową miłość! Postanowiliśmy porozmawiać z jej partnerem i dowiedzieć się, co u nich słychać.

Pamiętacie pary z programu, którym udało się przetrwać?

Zobacz wideo

Jak wygląda związek Marleny z programu "Rolnik szuka żony"?

O nowym związku Marleny dowiedzieliśmy się z jej InstaStories. Była kandydatka na dziewczynę rolnika opublikowała romantyczne zdjęcie ze swoim chłopakiem. Kim jest jej nowy wybranek? Błażej Bieganek jest finalistą Konkursu Mistera Wielkopolski 2019. Uwielbia ćwiczyć i podróżować. Postanowiliśmy porozmawiać z Błażejem i zapytać, jak się miewa ich związek. Okazuje się, że para żyje ze sobą na odległość, jednak nie jest to dla nich przeszkodą.

Jesteśmy razem co prawda od kilku miesięcy i choć dość sporej odległości, która nas dzieli, mamy ze sobą stały kontakt. Wszystko powoli przekształca się we wspólną przyszłość - mówi Bieganek.
 

Póki co, para niczego nie planuje. Żyją tym, co dzieje się teraz.

Uważam, że na poważne deklaracje przyjdzie jeszcze odpowiedni czas. Na chwilę obecną oboje cieszymy się sobą.

Kiedy zapytaliśmy o to, jak się poznali, Błażej stał się nieco tajemniczy.

Co do naszego poznania, było ono dość zabawne, a zarazem wyjątkowe. Myślę, że z czasem będę mógł bardziej szczegółowo o tym opowiedzieć - stwierdził.

Jak myślicie, jaka mogła być to sytuacja? Przypomnijmy, że w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" Marlena przyznała się, że ma nowego chłopaka. Czy chodziło o Błażeja?

Napisał do mnie po pierwszym lub drugim odcinku. Jest kochany i bardzo się o mnie troszczy - powiedziała wtedy Marlena.

Myślicie, że Marlena w końcu znalazła upragnioną miłość?

KB

Więcej o: