Super Bowl. Klaudia Antos wystąpiła z Jennifer Lopez. Pokazała, co działo się za kulisami. Ogień, ale nie obyło się bez kontuzji

Klaudia Antos wystąpiła w polskim "You Can Dance" i choć nie wygrała programu, jej kariera przypomina "amerykański sen". Polka wystąpiła podczas Super Bowl u boku samej Jennifer Lopez.

Super Bowl 2020 już za nami. W przerwie finału rozgrywek widzowie obejrzeli show Shakiry i Jennifer Lopez. Gwiazdy dały z siebie wszystko, a reakcje fanów (i nie tylko) są pełne entuzjazmu. Na scenie działo się dużo - światła, zmieniająca się scenografia i najlepsi na świecie tancerze to nieodłączny element tego widowiska. W tym roku nie zabrakło polskiego akcentu. Obok Lopez wystąpiła Klaudia Antos, która w 2016 r. prezentowała swój talent w polskim "You Can Dnace".

Jennifer Lopez podczas występu na Super Bowl miała fryzurę idealną. Jak jej się to udało? Fryzjer zdradził swoje triki.

Klaudia Antos zatańczyła na Super Bowl

Tancerka na swoim Insta Stories pokazała nagrania zza kulis show. Widzimy tam Polkę razem z innymi tancerkami. Najpierw szykują się do występu, a potem cieszą z sukcesu. Nie obyło się bez "wypadku". Klaudia zaprezentowała fanom swój złamany palec.

Zobacz wideo

Finały rozgrywek futbolu amerykańskiego, czyli właśnie Super Bowl, to dla Amerykanów wielkie święto. W tym czasie przed telewizorami zasiada ok. 100 mln widzów z całego świata. Pasmo reklamowe nadawane w tym czasie osiąga rekordowe ceny, a do występu w przerwie wybierane są najwieksze gwiazdy muzyki, który występ przygotowują miesiącami. Przed Shakirą i Jennifer Lopez na Super Bowl występowała m.in. Beyonce, Katy Perry, Bruno Mars czy Lady Gaga. 

Szczerze gratulujemy sukcesu, o zaprezentowaniu się podczas Super Bowl marzy niejedna tancerka, a Lopez pracuje tylko z najlepszymi. Brawo!

Na Super Bowl śpiewała też Demi Lovato. Hymn w jej wykonaniu poruszył słuchaczy. Posłuchacie go tutaj

jm