Księżna Kate spodziewa się dziecka? Fani po BAFTA są już pewni. Wszystko przez ostatnie stylizacje księżnej

Kate i William spodziewają się dziecka? Sympatycy rodziny królewskiej twierdzą, że to bardzo prawdopodobne. Szczególnie, że w ostatnim czasie stylistka Kate przygotowuje dla księżnej dość luźne stroje, które mogłyby świadczyć o jej błogosławionym stanie. Zachowanie księcia Williama również rodzi wiele domysłów. Wypowiedziane przez niego słowa potwierdzają czwartą ciążę żony?

Spekulacje na temat czwartej ciąży księżnej Kate nie milkną. Brytyjska prasa doszukuje się kolejnych dowodów na to, że kobieta pod idealnie dobranymi strojami ukrywa zaokrąglony brzuszek. Według doniesień osób, które są silnie związane z rodziną królewską, para książęca musiała poczekać z ogłoszeniem radosnej nowiny na znak królowej. Elżbieta II nie mogła pozwolić sobie na to, żeby w gorącym dla rodziny królewskiej okresie puścić w świat tak istotną wiadomość. 

Pamiętacie spacer królewskiej rodziny po ogrodzie? Wyglądają razem uroczo!

Księżna Kate na BAFTA 2020 ukrywała ciążowy brzuch?

Czwarta ciąża Kate wzbudza wiele emocji nie tylko wśród Brytyjczyków. Cały świat przygląda się księżnej i dopatruje się oznak błogosławionego stanu. Kobieta pojawiła się na imprezie BAFTA 2020 w sukience, którą miała na sobie kilka lat wcześniej. Taki zabieg ma na celu propagowanie ekologicznego stylu życia i minimalizowanie szkodliwej dla planety ilości wody, która wykorzystywana jest przy produkcji nowych ubrań. 

Stylistka Kate, Virginia Chadwyck-Healey, w ostatnim czasie dobiera żonie Williama luźne fasony, jednak podczas przygotowań stylizacyjnych do BAFTA 2020 dostała surowe wytyczne. Miała wybrać sukienkę, która podkreśli brzuszek i potwierdzi plotki o ciąży. Według bliskiego rodzinie królewskiej źródła, Elżbieta II ponoć już dawno wiedziała o radosnej nowinie, jednak powstrzymywała wnuka przed rozpowszechnianiem tej informacji.

Czy to możliwe, że rodzina królewska w tym roku powita na świecie kolejnego potomka? Sporo wskazuje na to, że tak. Chociaż trzeba przyznać, że jeśli doniesienia mediów okazałyby się prawdą, Kate wyjątkowo dobrze znosi czwartą ciążę. Przy każdej poprzedniej zmagała się z uciążliwymi dolegliwościami, które uniemożliwiały jej uczestnictwo w ważnych wydarzeniach państwowych. 

Sympatycy pary książęcej zwrócili uwagę na ciekawą wypowiedź Williama. Czyżby prawdopodobny następca królowej Elżbiety przypadkiem zdradził płeć wyczekiwanego dziecka? Według informatora, który ma bliskie stosunki z rodziną królewską, William stwierdził, że nie może doczekać się momentu, w którym przywita "nową małą księżniczkę". Natomiast według Kate malutka Charlotte marzy o siostrzyczce i z chęcią będzie opiekować się młodszą dziewczynką.

Myślicie, że podejrzenia fanów mogą się sprawdzić? 

BWO 

Więcej o: