Scarlett Johansson lśniła na gali Bafta 2020. Kreacja podkreśliła jej sylwetkę i sporo odsłoniła. Internauci: Co za piękność!

Na czerwonym dywanie podczas tegorocznej gali Bafta pojawiło się mnóstwo światowych gwiazd. My zwróciliśmy uwagę na jedną wyjątkową kreację. Tylko spójrzcie na Scarlett!

Scarlett Johansson doskonale wie, jak zrobić wrażenie. Na tegorocznej gali Bafta sprawiła, że fotoreporterzy nie mogli oderwać od niej obiektywów aparatów. Teraz fani na całym świecie zachwycają się jej stylizacją. My również!

Oglądaliście najnowszy film, w którym występuje Scarlett?

Zobacz wideo

Scarlett Johansson na Bafta 2020

Johansson pojawiła się na gali ze względu na nominację, którą otrzymała za grę w filmie "Historia małżeńska". 35-letnia aktorka postawiła na dosyć odważną kreację. Różowa suknia sięgała aż do ziemi. Na górze zdobiły ją lśniące cekiny, a na dole eleganckie pióra. Charakteru całej stylizacji dodało bardzo głębokie rozcięcie przy udzie oraz efektowny dekolt.

Scarlett JohanssonScarlett Johansson KAPiF

Gwiazda postawiła na delikatny makijaż, który przede wszystkim podkreślił jej oczy. Spięte włosy odsłoniły ramiona i długą szyję. Internauci również to docenili.

Wow, śliczna.
Co za piękność!
Niesamowita - pisali.

Jednak nie tylko Scarlett zachwyciła. Na gali Bafta pojawili się również książę Harry i księżna Kate. Media i fani rodziny królewskiej byli zachwyceni stylizacją Middleton. Założyła na siebie kreację, którą miała na publicznym wyjściu w 2012 roku. Grupka fanów, która była obecna na wydarzeniu postanowiła skomplementować księżną. Reakcja Williama była świetna!

Na gali nie zabrakło również wpadek. Podczas spaceru po czerwonym dywanie Al Pacino potknął się... i upadł na ziemię. Na szczęście nie był to groźny wypadek, a aktor od razu otrzymał pomoc od blisko stojących osób.

A wracając do Scarlett... Co sądzicie o jej kreacji?

KB

Więcej o: