BAFTA 2020. Al Pacino przewrócił się na schodach! Upadek aktora na czerwonym dywanie wyglądał naprawdę poważnie...

BAFTA 2020. Al Pacino zaliczył wpadkę podczas spaceru po czerwonym dywanie. Aktor przewrócił się na schodach.

Al Pacino zjawił się na gali rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych w Royal Albert Hall w Londonie. Uroczystość w tym roku odbywa się 2 lutego. Niestety podczas spaceru 79-letniego gwiazdora po czerwonym dywanie nie wszystko poszło gładko...

BAFTA 2020. Al Pacino wywrócił się na schodach

Al Pacino przybył na uroczystość rozdania prestiżowych brytyjskich nagród w związku ze swoją rolą Jimmy'ego Hoffy w nominowanym w wielu kategoriach "Irlandczyku" Martina Scorsese. Przypomnijmy, że legendarnemu aktorowi w filmie partnerują takie sławy, jak Robert De Niro czy Joe Pesci. Al Pacino ma również szansę samemu zdobyć statuetkę dla najlepszego aktora drugoplanowego w rzeczonym filmie.

Al PacinoAl Pacino Agencja Wyborcza.pl

Niestety, każdego roku na tego typu uroczystościach zdarzają się mniejsze i większe wpadki. Tym razem padło na Ala Pacino. Jak się okazało, wejście po schodach przysporzyło legendarnemu aktorowi niemały kłopot. Wybitny artysta najzwyczajniej w świecie się potknął!

 

Jak możemy zobaczyć na zamieszczonych przez @sayidatynet na Instagramie zdjęciach, cały wypadek wyglądał dość poważnie i feralna sytuacja mogłaby się nie najlepiej skończyć. Całe szczęście, że Al Pacino nie był na czerwonym dywanie sam i znalazły się osoby gotowe natychmiast pomóc legendarnemu aktorowi.

Al Pacino dołączył tym samym do zacnego grona aktorów i aktorek, którzy zaliczyli wpadki podczas filmowych uroczystości. Wystarczy tylko wspomnieć o upadku Jennifer Lawrence kilka lat temu podczas gali rozdania Oscarów...

Mamy nadzieję, że legendarnemu aktorowi nie stało się nic poważnego!

JP

Największe wpadki modowe gwiazd. Zobaczcie nasze wideo!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.