"Żywy Ken" przeszedł kolejną operację. Tym razem zoperował sobie piersi. Coraz bardziej wizualnie przypomina kobietę

Rodrigo Alves znany jako "żywy Ken" jest zdeterminowany, aby osiągnąć swój upragniony cel - w pełni być kobietą. Poddał się kolejnej operacji.

Rodrigo Alves ma za sobą ponad 170 operacji plastycznych. Jednak nie zamierza na tym poprzestać. Ostatnio poinformował media, że planuje być kobietą i w związku z tą decyzją czekają go kolejne, trudne zabiegi. Jeden z nich jest już za nim. Rodrigo zoperował sobie piersi.

Rodrigo Alves poddał się kolejnej operacji

"Żywy Ken" ostatnio pokazał się w całkowicie innym wydaniu. Choć kiedyś wyglądał jak "plastikowy" mężczyzna, to niedawno przyznał, że czuje się kobietą. Od momentu tego wyznania zmienił swój wizerunek. Teraz podjął kolejny krok, który pozwoli mu być tym, kim chce. Na zdjęciach, jakie trafiły do mediów, oprócz długich włosów, pełnych ust i pośladków możemy podziwiać jego nowy biust. Rodrigo wiedział też doskonale, jak podkreślić swoje kształty. Założył obcisłą, różową sukienkę z bufiastymi rękawami i dużym dekoltem. Kreacja idealnie pasowała do wizerunku celebryty.

Zdjęcia całego stroju możecie zobaczyć w naszej galerii.

Choć zabiegi dla Rodrigio to już chleb powszedni, ostatnio wyznał, że niektórych z nich żałuje i gdyby mógł cofnąć czas, na pewno na nie by się nie zdecydował. Jedną z tych operacji są sztuczne implanty wstawione w brzuch i ramiona, których teraz ze względu na zmianę płci będzie musiał się pozbyć. Implanty te miały imitować rozbudowane mięśnie. Taki efekt z pewnością nie jest pożądany w przypadku kobiecej sylwetki.

Nam pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za Rodrigo, który najważniejszą i najtrudniejszą operację ma jeszcze przed sobą. Mowa oczywiście o zmianie płci.

BO

Więcej o:
Komentarze (9)
"Żywy Ken" przeszedł kolejną operacją. Tym razem zoperował sobie piersi. Coraz bardziej przypomina kobietę
Zaloguj się
 • hipo krater

  Oceniono 10 razy 10

  Takim lekarzom powinno się na zawsze odebrać prawa wykonywania zawodu, gdyż dla pieniędzy idą za urojeniami chorego człowieka, zamiast chronić go przed nim samym.

 • j-a-ga

  Oceniono 8 razy 8

  Ciężko powiedzieć że pzypomina człowieka.

 • mariami

  Oceniono 5 razy 5

  Nie, nie przypomina kobiety.

 • sturm-und-drang

  Oceniono 3 razy 3

  Straszne i przerażające

 • kka69

  Oceniono 5 razy 3

  Jajka juz mu wycieli?

 • salome123

  Oceniono 6 razy -2

  Męska wersja Agnieszki Dygant

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX