Anna Czartoryska pokazała wspólne zdjęcie trójki dzieci. Widać, że uwielbiają się razem bawić. To pierwsze takie ujęcie

Anna Czartoryska pochwaliła się swoimi pociechami na Instagramie. Jej najstarszy syn Ksawery ma 6 lat, córka Janina 4, a najmłodszy Antoś niespełna 8 miesięcy. W końcu możemy zobaczyć całą trójkę, co jest rzadkim widokiem na profilu aktorki.

Anna Czartoryska- Niemczycka nie należy do gwiazd, które chętnie dzielą się swoją prywatnością. W mediach społecznościowych najczęściej publikuje posty o tematyce zawodowej i rzadko pokazuje zdjęcie swoich pociech. Tym razem zrobiła wyjątek. Na swoim InstaStory pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy zobaczyć całą trójkę. To pierwsze ich wspólne ujęcie.

Anna Czartoryska pokazała zdjęcia dzieci

Na opublikowanym zdjęciu widzimy, że bawią się w basenie z kulkami. Jej najstarszy syn Ksawery jest już naprawdę dużym chłopcem, a Antoś, który nie ma jeszcze roku, potrafi samodzielnie siadać. Z pewnością uwagę przykuwa też strój córeczki aktorki. Janina ma na sobie szarą, dresową sukienkę z czarnym paskiem. Cała trójka wygląda uroczo.

Anna Czartoryska dzieciAnna Czartoryska dzieci Fot. Anna Czartoryska - Instagram

Anna Czartoryska świetnie odnalazła się w roli mamy. Mimo to nie rezygnuje z obowiązków zawodowych. Choć rzadziej pojawia się na ekranie, to ciągle prężnie działa w teatrze.

Dzieci gwiazd na Instagramie.

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że aktorka ostatnio skończyła 36 lat, czym pochwaliła się na swoim Instagramie umieszczając zdjęcia z młodości, na których miała 18 lat. Musimy przyznać, że mimo upływu czasu prawie nic się nie zmieniła. Ciekawe, które z jej dzieci odziedziczy po niej urodę. W końcu jej wyglądem zachwyca się wiele osób.

BO