"The Voice Kids". Bitwy w drużynie Dawida Kwiatkowskiego za nami. Trenerzy popłakali się nie raz, a my poznaliśmy pierwszych finalistów

"The Voice Kids". Kolejny etap programu rozpoczęty. Dzieci z drużyny Dawida Kwiatkowskiego zmierzyły się ze sobą w bitwach. Potem zaśpiewały w dogrywce. Kto jako pierwszy wszedł do finału trzeciej edycji show?

"The Voice Kids". Telewizyjna Dwójka wyemitowała pierwsze bitwy trzeciego sezonu. Na scenie w muzycznej walce zmierzyli się uczestnicy Dawida Kwiatkowskiego. Kto zszedł ze sceny z uśmiechem i dalszą szansą na zwycięstwo programu?

"The Voice Kids". - bitwy w drużynie Dawida Kwiatkowskiego

Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się: Oskar, Bartek i Emilia. Zaśpiewali hit poprzedniego roku, "Seniorita", z repertuaru Shawna Mendesa i Camili Cabello.

Zrobiło się gorąco! Chyba najbardziej ujął mnie Bartek. Fajnie zacząłeś manewrować wokalem - oceniła Cleo.
Tak można rozpoczynać bitwy! - dodał Baron.

Dawid nie posłuchał koleżanki i zwycięsko z tej bitwy wyszedł Oskar.

'The Voice Kids' - bitwy'The Voice Kids' - bitwy screen 'The Voice Kids', TVP 2

Drugi występ doprowadził jurorów do łez. Estera, Anastazja i Gabrysia zaśpiewały utwór "Miasto" z filmu Miasto 44. Naprawdę słuchało się tego z przyjemnością. Dziewczyny "udźwignęły" tę piosenkę. 

Nie byłabym w stanie zdecydować, którą z Was wybrać. Dawid będzie miał problem - stwierdziła zapłakana Cleo. 
Największe wrażenie zrobiła na mnie Anastazja - dodał Baron.

Dawid myślał podobnie i bitwę wygrała Anastazja. 

'The Voice Kids' - bitwa'The Voice Kids' - bitwa screen 'The Voice Kids' TVP2

Na scenie wystąpił również Maciej Maciejczak, który na przesłuchaniach w ciemno zachwycił całą Polskę wykonem piosenki "I'll Never Love Again" z filmu "Star is born". Tym razem również błyszczał i wygrał bitwę śpiewając "Into You" z repertuaru Ariany Grande. 

"The Voice Kids" - Sing Off

W ostatnim etapie przed finałem zmierzyli się zwycięzcy bitew. Dawid miał bardzo trudną decyzję. Musiał wybrać jedynie trzech uczestników. Jego reprezentantami w finale będą: Ala, Anastazja i Marcin.  

'The Voice Kids' - sing off'The Voice Kids' - sing off screen 'The Voice Kids' TVP2

Zgadzacie się z decyzją Dawida?

CW

Tomson i Baron skomentowali sukces Viki Gabor. 

Zobacz wideo