Ostra reakcja internautów na odważne zdjęcie Anny Muchy. Aktorka udostępniła hejterskie komentarze. Są naprawdę ohydne

Anna Mucha udostępniła na InstaStories treść hejterskich komentarzy, jakie otrzymała od internautów. Ich treść jest bardzo wulgarna i dominują przekleństwa.

Kilka dni temu Anna Mucha dodała na Instagramie bardzo odważne zdjęcie. Pozuje na nim w kusym body, a piersi zasłoniła czymś, co przypomina marynarkę. Napisała przy tym prowokacyjnie, że "nie wie, co dzisiaj na siebie włożyć". Zdjęcie poruszyło internautów.

Anna Mucha walczy z hejterami

Odzew na ten post był bardzo duży. Jak się okazuje, Mucha dostała wiele bardzo nieprzyjemnych wiadomości. Ich treść udostępniła na InstaStories. Ze względu na ich wulgarną treść, nie możemy w całości ich przytoczyć. Dotyczyły one głównie tego, żeby aktorka zastanowiła się nad tym, co robi. Została wyzwana od najgorszych, doczepiono się także do jej urody. Oto kilka przykładowych wiadomości, które zawierają najmniej wulgaryzmów:

Pi**dolnij się w łeb, co ty ze sobą robisz.
Ale jesteś k**wa brzydka.
Zwykła sz**ta, co chce zrobić wokół siebie szum - brzmią.

Anna Mucha napisała pod nimi "#hejt" i wyraziła swoje zdanie:

Milusio... Tym ludziom się wydaje, że mogą wszystko. Jacyś znajomi? - napisała.

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda "M jak miłość" spotkała się z hejtem. Niejednokrotnie była krytykowana za wygląd, zachowanie. W zeszłym roku zrobiła nawet konkurs dla internautów i zapytała ich, co powinna odpisać hejterowi, który zwrócił uwagę jej na zmarszczki.

My oczywiście wpieramy Annę Muchę i uważamy, że z takimi zachowaniami należy walczyć. Internauci powinni pamiętać, że w sieci nie są do końca anonimowi i mogą ponieść konsekwencje.

AW

Więcej o:
Komentarze (35)
Anna Mucha walczy z hejterami. Aktorka udostępniła ich komentarze. Są naprawdę ohydne
Zaloguj się
 • galaretka_cytrynowa

  Oceniono 13 razy 9

  serio? Ludzie pleców nie widzieli czy co? Na plażę nie chodzą, jakie durnoty chyba się w d... przewraca niektórym z nudów

 • paralaksa

  Oceniono 14 razy 4

  Tu nie chodzi o to, co i jak ona pokazuje, tylko dlaczego to robi. Po sesji w Playboyu uroiła sobie, że jest seksbombą, a ponieważ lata nieubłaganie lecą, desperacko próbuje utrzymać ten wyimaginowany wizerunek. Właśnie dlatego jest to tak smutne i żenujące, bo seksu w niej tyle, co w Krystynie Pawłowicz.

 • salome123

  Oceniono 12 razy 4

  Obiektywnie trzeba przyznać, że ma naprawdę ładną twarz, plus za to, że nie pompuje ust. Niestety jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia.

 • sally30

  Oceniono 14 razy 4

  A jak rozenkowa bufet wystawia i dupsko przed obiektyw pcha to sie gawiedzi podoba, a tu widać z boku gołe plecy.

 • cbk-kbc

  Oceniono 6 razy 2

  Czytanie komentarzy jest inspirujące. Zatem autorami są 1. pedofile (za stara aby się odsłaniać) i zawistne, 2. brzydkie baby (zmarszczki, wątpliwej urody ciało, seksu jak w Pawłowicz). Słowem komentarze są jak lustro, najwięcej mówią o piszącym.

 • jonkasta

  Oceniono 8 razy 2

  ale jaki był sens tych głupich jej fotek ? ma kobieta depresję, czy co ? identycznie jak Sablewska , która pręzyła się goła nałózku pokazując nam wszystkim swoje wątpliwej urody ciało. Pani Mucho, nie ma Pani innych zajęć, ksiażka, relaks , dzieci, dwoje dzieci wymaga trudu i potu, wiec po co sie rozbierać, 16 latka ..rozumiem, bo głupiutka, ale Pani.......

 • alben albus

  Oceniono 4 razy 2

  Robi z siebie marketingowy produkt, a hej ty sama ma własne życzenie wykreowała...

 • k_rol

  Oceniono 6 razy 2

  Podoba mi się jej chęć życia. Wdzięki też niczego sobie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX