Ostra reakcja internautów na odważne zdjęcie Anny Muchy. Aktorka udostępniła hejterskie komentarze. Są naprawdę ohydne

Anna Mucha udostępniła na InstaStories treść hejterskich komentarzy, jakie otrzymała od internautów. Ich treść jest bardzo wulgarna i dominują przekleństwa.
Zobacz wideo

Kilka dni temu Anna Mucha dodała na Instagramie bardzo odważne zdjęcie. Pozuje na nim w kusym body, a piersi zasłoniła czymś, co przypomina marynarkę. Napisała przy tym prowokacyjnie, że "nie wie, co dzisiaj na siebie włożyć". Zdjęcie poruszyło internautów.

 

Anna Mucha walczy z hejterami

Odzew na ten post był bardzo duży. Jak się okazuje, Mucha dostała wiele bardzo nieprzyjemnych wiadomości. Ich treść udostępniła na InstaStories. Ze względu na ich wulgarną treść, nie możemy w całości ich przytoczyć. Dotyczyły one głównie tego, żeby aktorka zastanowiła się nad tym, co robi. Została wyzwana od najgorszych, doczepiono się także do jej urody. Oto kilka przykładowych wiadomości, które zawierają najmniej wulgaryzmów:

Pi**dolnij się w łeb, co ty ze sobą robisz.
Ale jesteś k**wa brzydka.
Zwykła sz**ta, co chce zrobić wokół siebie szum - brzmią.

Anna Mucha napisała pod nimi "#hejt" i wyraziła swoje zdanie:

Milusio... Tym ludziom się wydaje, że mogą wszystko. Jacyś znajomi? - napisała.

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda "M jak miłość" spotkała się z hejtem. Niejednokrotnie była krytykowana za wygląd, zachowanie. W zeszłym roku zrobiła nawet konkurs dla internautów i zapytała ich, co powinna odpisać hejterowi, który zwrócił uwagę jej na zmarszczki.

My oczywiście wpieramy Annę Muchę i uważamy, że z takimi zachowaniami należy walczyć. Internauci powinni pamiętać, że w sieci nie są do końca anonimowi i mogą ponieść konsekwencje.

AW