Sylwia Przybysz zmieniła kolor włosów, a nową fryzurą pochwaliła się na Instagramie. Fani: Wyglądasz jak Ariana Grande

Sylwia Przybysz postanowiła nieco odświeżyć swój kolor włosów, a efektem swojej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Fani komplementują młodą mamę.

Sylwia Przybysz to młoda polska piosenkarka i youtuberka, a także laureatka konkursu Youtube Young Stars 2015. Niedawno została również mamą małej Poli, o którą troszczy się wraz ze swoim ukochanym, Jasiem Dąbrowskim. Pomimo wielu macierzyńskich obowiązków Sylwia Przybysz nie rezygnuje z dbania o urodę i eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, czego dowodem jest jej nowa fryzura.

Sylwia Przybysz pochwaliła się nową fryzurą

Ostatnio Sylwia Przybysz pochwaliła się na Instagramie swoją nową fryzurą. Widzimy, że piosenkarka postanowiła nieco odświeżyć kolor swoich włosów i postawiła na modny od pewnego czasu różowy odcień. Czy motywacją do zmiany były nadchodzące walentynki?

Kochani! Niedługo walentynki! - pisze na swoim Instagramie Sylwia.
 

Fani bardzo pozytywnie odebrali zmianę w wyglądzie Przybysz i odnieśli się nawet do nadchodzącego święta zakochanych. Jeden z komentatorów zastanawiał się nawet, czy nowa fryzura nie jest przypadkiem jedynie... peruką. Jeśli jednak dokładnie przyjrzymy się włosom Sylwii Przybysz, dostrzeżemy naturalne odrosty. Możemy więc bezpiecznie przyjąć, że piosenkarka postawiła na trwałą zmianę fryzury. W swoich komentarzach fani porównali wokalistkę nawet do Ariany Grande:

Ładny kolor włosów.
Te piękne włosy to peruka?
Powiem Ci, że wyglądasz jak Ariana Grande.

A Wam podoba się nowa fryzura Sylwii Przybysz? Też chcielibyście taki kolor włosów?

JP

Największe metamorfozy polskich gwiazd:

Zobacz wideo