Kuba z "Rolnik szuka żony" komentuje rozstanie z Anną. "Muszę się uspokoić"

Jedna z najbardziej lubianych par programu "Rolnik szuka żony" rozstała się. Według widzów Ania i Jakub byli idealnie do siebie dopasowani. Jednak los lubi płatać filge. Jakub postanowił ponownie skomentować sytuację.

Rozstanie Ani i Jakuba zaszokowało znaczną część fanów programu "Rolnik szuka żony". Oboje tą smutną informacją podzieli się na swoich profilach w mediach społecznościowych. Potwierdzili, że mimo wszystko rozstają się w zgodzie.

Jakub z "Rolnik szuka żony" komentuje rozstanie z Anią

Ania jako pierwsza poinformowała o rozstaniu z rolnikiem. Zamieściła długi wpis, w którym tłumaczyła, że mieli inne wyobrażenia co do słowa "rodzina".

Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo "rodzina", a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły - napisała w jednej części.

Post skomentowało wielu fanów programu i zarzucili Ani, że to jej wina, że ich związek się nie udał. Uważają, że za mało otworzyła się na nową relacje i nie potrafiła pokochać. 

'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały.

Zobacz wideo

Kuba natomiast ważył bardzo słowa. Tuż po ukazaniu się postu jego byłej partnerki, napisał tylko krótki wpis na swoim profilu na Facebooku.

Niestety, mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni.

Jednak oświadczenia pary nie spowodowały, że temat ucichł. Fani cały czas nie dowierzają w tę sytuację. Z pewnością był to jeden z powodów, dla których Kuba udzielił wywiadu magazynowi "Na żywo", w którym ponownie poruszył temat ich rozstania. Przyznał, że nie było to dla niego łatwe:

Nie zgadzam się z Anią. Ja nie szukałem, bo myślałem, że znalazłem. Muszę się uspokoić po ostatnich miesiącach. Może na kilka tygodni wyjadę do brata, który mieszka w Australii? Na szukanie nowej partnerki przyjdzie jeszcze czas - powiedział.

Najwidoczniej rozstanie nie odbyło się w miłej atmosferze, jak mówiła Anna. Zastanawiamy się tylko, czy to były ich ostatnie słowa.

A wy co myślicie o całej sytuacji?

BO

Więcej o:
Komentarze (19)
Kuba z "Rolnik szuka żony" komentuje rozstanie z Anną. "Muszę się uspokoić"
Zaloguj się
 • bunga-bunga

  Oceniono 8 razy 8

  Rolnik szuka męża....To byłoby coś!

 • hakatumba

  Oceniono 5 razy 5

  Po prostu ten wytrych nie wchodził w zamek.

 • galaretka_cytrynowa

  Oceniono 5 razy 5

  Cóż bywa, hektary i miliony na koncie to wszystko Pani Janie. Niech się Pan już tak nie użala , bo co to zmieni?

 • kaktus47

  Oceniono 4 razy 4

  Do czego to doszło. Rolnik autorytetem i celebryta. Czy na prawde muszę wpadać na takie durne artykuły o nikim ?

 • baba88

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wiem co tak naprawdę zadecydowało, ale znałam bardzo fajnego towarzysko pana który starannie potrafił zamaskować fakt iż jest bardzo skąpy.Rozstawanie się z kasa inaczej niż na własne potrzeby to był ból.Mnie to latało był tylko znajomym.Panie-ładnie pięknie póki za siebie płaciły. Żadnej wspólnoty majątkowej -z małżonka osobne konta, wszystko po równo płacone (żona zarabiała nieco mniej ale tylko nieco na szczęście)Podkreślam -nie wiem czy to ten przypadek, nie znam pana Kuby, niemniej naprawdę wielu rzeczy w ludziach nie widać. wspomniany pan poza boa dusicielem w kieszeni był niezłym mężem i ojcem,Dla niektórych kobiet to jest nie do zaakceptowania.

 • sovereign

  Oceniono 1 raz 1

  Ile tam ogonów wchodziło w grę?

 • lasalu

  Oceniono 5 razy 1

  Dla niej rodzina to jest synek i partner. Dla niego żona i dziecko. Ot, i cała filozofia.

 • maryt6

  0

  Bo to zła kobieta była.

 • bunga-bunga

  0

  Jak sobie przypomnę Borynę z Chłopów jak szukał żony i przygłaskał sobie Jagnę to tutaj żaden mu nie podskoczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX