Rihanna rozstała się z arabskim miliarderem w połowie stycznia. Zaraz potem poszła na randkę z Drakiem. Byli widziani na koncercie jej innego byłego

Rihanna ledwo co rozstała się z arabskim miliarderem po trzech latach związku, a już zaangażowała się w kolejną relację. Zagraniczne media donoszą, że znów spotyka się z... Drakiem! Była z nim ponoć widziana na koncercie byłego.

Rihanna od prawie czterech już lat nie nagrała żadnej nowej piosenki. Piosenkarka skupia się na budowie kosmetycznego imperium i projektowaniu ubrań. Układało jej się również w życiu prywatnym. W ostatnim czasie była związana z arabskim miliarderem Hassanem Jameelem. 17 stycznia do mediów dotarły jednak informacje, że ich trwający trzy lata związek to już przeszłość. Artystka, która na brak zainteresowania u mężczyzn nie narzeka, szybko wybrała się na randkę.

Rihanna i Drake znowu razem?

Życie uczuciowe barbadoskiej piosenkarki jest bardzo bogate. Najgłośniej komentowany był oczywiście jej związek z Chrisem Brownem, który zakończył się brutalnym pobiciem. Na szczęście to jej nie zniechęciło do budowania kolejnych relacji. W międzyczasie miała romans z ASAP Rocky'em, z którym pozowała nawet na ściance, a ostatnio była w związku z Hassanem. Teraz wróciła do Drake'a!

Zagraniczne media podają, że muzycy byli widziani razem 17 stycznia na koncercie właśnie ASAP'a. Ponoć czule się obejmowali lecz pilnowali, by nikt nie zrobił im zdjęć. Nas tak informacja bardzo raduje. W końcu kiedy Riri była z raperem, wydawała świetną muzykę i koncertowała. Wszyscy przecież pamiętają ich duet w utworze "What's My Name", z płyty "Loud".

 

Myślicie, że tym razem zbudują trwalszą relację? A może zdecydują się na powiększenie rodziny?

CW

W tym roku do Polski przyleci Celine Dion. Artystka zagra aż dwa koncerty. Jeden z Łodzi, drugi w Krakowie. 

Zobacz wideo