Dorota Gardias w bikini pozdrawia z egzotycznych wakacji. Fani pod wrażeniem figury. Towarzyszy jej córka. Jaka już duża!

Dorota Gardias z partnerem i córką wybrała się na wakacje, co chętnie relacjonuje na swoim Instagramie. Fotki w bikini robią wrażenie.

Dorota Gardias jest szczęśliwie zakochana, jednak nie chwali się tak otwarcie swoją miłością. Wybrankiem pogodynki TVN jest niejaki Dawid, który jest autorem tomików wierszy i prowadzi lubiane konto na Instagramie pod pseudonimem Żurnalista.pl. Ich związek jest bardzo tajemniczy, co wzbudza jeszcze większe zainteresowanie wśród internautów. Tym razem prezenterka wybrała się na egzotyczne wakacje, gdzie spędza urocze chwile z partnerem i córką. 7-letnia Hania jest owocem związku prezenterki z Piotrem Bukowieckim, obecnym partnerem Edyty Herbuś.

Zobacz, jak w bikini prezentuje się Marina:

Zobacz wideo

Dorota Gardias w bikini

Dorota Gardias swój urlop chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć zapierających dech w piersiach widoków, czy pysznego jedzenie, jednak to nie one robią największe wrażenie. To fotki w bikini spodobały się fanom najbardziej. 

 

Fani są pod wrażeniem smukłej sylwetki Gardias.

Dorotko wyglądasz przepięknie, zjawiskowo cudnie, jesteś wspaniałą i kochaną kobietą bardzo ładnie się uśmiechasz.
Jaka ty jesteś śliczna, uśmiech śliczny, uda bardzo kobiece i seksowne, figura jak najpiękniejszy kwiat na ziemi.
Mnie też się zrobiło gorąco!- zachwalają pod zdjęciem. 

Trudno się z nimi nie zgodzić. Dorota Gardias w tym roku będzie świętować swoje 40. urodziny, a sylwetki mogą pozazdrościć jej o wiele młodsze koleżanki z branży. 

RG

Więcej o: