"Cztery wesela". Jedna z uczestniczek specjalnie zaniżała oceny? Nie zabrakło łez panien młodych i smutnych momentów

Kolejny odcinek programu "Cztery Wesela" za nami. Jedno trzeba przyznać - emocji nie brakowało.

"Cztery wesela" to program, który niedawno pojawił się w ramówce Polsatu. W każdym odcinku występują cztery panny młode, które zapraszają konkurentki na swoje wesela. Następnie oceniają rywalki od 1 do 10. Przyznają punkty za suknie, menu, miejsce i wystrój sali oraz wrażenia ogólne. Ta, która uzyska najlepszą ocenę, wygrywa 25 tys. złotych.

"Cztery wesela". Polały się łzy

W najnowszym odcinku rywalizowały ze sobą Aldona, Magda, Izabela oraz Ewelina. Każde wesele miało swój motyw przewodni: tradycyjne, królewskie, spontaniczne oraz zorganizowane w stadninie konnej. Oczywiście wszystkie cztery uczestniczki uważały, że to właśnie ich impreza była najlepsza.

Jak można było się spodziewać po poprzednich odcinkach, panny młode musiały sobie trochę ponarzekać i skrytykować inne uczestniczki. Jednak pojawiły się również inne emocje, które mocno wpłynęły na oceny.

 

Magda i Michał postanowili podziękować swoim rodzicom w bardzo wyjątkowy sposób. Nagrali dla nich utwór, który zaśpiewali sami. Iza nie wytrzymała tej chwili i musiała na chwilę opuścić salę. Wszystko dlatego, że sama straciła rodziców.

Również na weselu Aldony i Michała doszło do smutnego momentu. Panna młoda nie dzieliła się wcześniej tą informacją, dlatego dopiero podczas zabawy dowiedziały się o niej inne uczestniczki. Dwa tygodnie przed weselem zmarła mama pana młodego. To bardzo wzruszyło pozostałe kobiety.

"Cztery wesela". Kto wygrał odcinek?

Mimo że Ewelina została oskarżona przez inne uczestniczki o celowe zaniżanie ocen, po podliczeniu wszystkich punktów okazało się, że zwycięską panną młodą została Magda. Na drugim miejscu znalazła się Ewelina, na trzecim Iza, a na czwartym Aldona. Zgadzacie się z werdyktem?

 

KB