Nie tylko Meghan Markle nieźle oberwała po megxicie. Książę Harry też wycierpiał swoje. "Boli go, że ludzie go oceniają"

Zagraniczne media donoszą, że książę Harry jest bardzo przygnębiony, odkąd za namową żony odszedł z rodziny królewskiej. Wszystko przez negatywne komentarze dziennikarzy, fanów i innych "znawców" tematu.

Książę Harry i Meghan Markle już niedługo przestaną być książęcą parą. Królowa Elżbieta II zdecydowała, że skoro jej wnuk z żoną chcą być niezależni finansowo i mieszkać w Ameryce, nie mogą nosić tych zaszczytnych tytułów. Małżeństwo mierzy się od tego czasu ze sporą nie tylko samą krytyką, ale i hejtem. Do tej pory mówiło się, że głównie cierpi amerykańska aktorka. Teraz wyszło na jaw, że książę też nie ma lekko.

Książę Harry przygnębiony krytyką po odejściu z dworu

Kilka dni temu wywiadu w ABC News udzielił przyjaciel Harry'ego, Nacho Figueras. Mężczyzna przyznał, że widział się ostatnio z księciem, który ponoć świetnie sobie radzi w Ameryce, ale... No właśnie. Okazuje się, że wnuk królowej bardzo cierpi z powodu fali krytyki, która wylała się zarówno na niego, jak i jego żonę po odejściu z dworu. 

Wiele wycierpiał z powodu wszystkich rzeczy, które mu się przydarzyły. Jest mu bardzo przykro, kiedy słyszy wiele niemiłych komentarzy pod swoim adresem. Boli go, że ludzie go oceniają - wyznał. 

Nacho ma zamiar wspierać przyjaciela, bo jak sam zauważył, Harry poświęcił tytuł dla rodziny, którą kocha nad życie. 

Jest ojcem i facetem, który przede wszystkim stara się chronić swoje młode i lwicę. Wie, czego im potrzeba. Stał się niesamowitym mężczyzną, z którego jego matka byłaby dumna - dodał.

To prawda, Harry był bardzo związany z matką i taka opinia przyjaciela na pewno podniosła go na duchu. Media stale donoszą, że książę jeszcze nie uporał się do końca z tragiczną śmiercią księżnej Diany. Mamy jednak nadzieję, że razem z żoną dadzą sobie radę!

CW

Jak potoczą się losy Meghan i Harry'ego po odejściu z rodziny królewskiej?

Więcej o:
Komentarze (17)
Nie tylko Meghan Markle nieźle oberwała po megxicie. Książę Harry też wycierpiał swoje. "Boli go, że ludzie go oceniają"
Zaloguj się
 • boo-boo

  Oceniono 10 razy 6

  Przestańcie plotkowe tłuki kłamać. Oni tytułów książęcych nie tracą więc książęcą parą nie przestaną być.

 • aazz67

  Oceniono 2 razy 2

  Żeby chronić "młode i lwicę" trzeba być lwem. Tego Harry nie przeskoczy. Także Meghan w mojej ocenie lwicą raczej nie jest. Nie umiem jej przyrównać do żadnego zwierzęcia, bo one nie są chciwe i manipulacyjne. Co do "młodego" - będzie miał pod górkę nie ze światem czy rodziną królewską - lecz raczej z mamą i babcią, no ale tak bywa nie tylko wśród royalsów.

 • acer100

  Oceniono 2 razy 2

  teraz poznamy prawdziwe oblicza tych hipokrytów-ochronę przyrody,ekologię mają w du..e,To PR wymyślili ,żeby dobrze wyglądało,Markle nie jest feministką nie interesują ją kłopoty kobiet i innych ludzi,jest egoistką
  cwaniarą ,modliszką ,Harry ,udaje żołnierza ,za nic nie robienie dostaje gigantyczny żołd ,ludzie go lubili ,bo myśleli ,że to luzak ,a to po prostu błazen ,bez krzty intelektu.Te zwierzęta byly niepotrzebnie uspokajane farmakologicznie ,żeby buc pochwalił się ludziom ,jaki on odważny,Harry stajesz się już pośmiewiskiem !

 • justsaying

  Oceniono 6 razy 2

  Jakie brednie, nie uporał się ze śmiercią matki po 23 latach? Dajcie spokój, to nie jest małe dziecko tylko 35 letni dorosły facet.

 • carolina_reaper

  Oceniono 6 razy 2

  Nie chroni go juz immunitet Jego Krolewskiej Mosci wiec ludzie oceniaja i opiniuja szczegolnie teraz w czasach wszechobecnego internetu.....welcome to reality Your Highness

 • zadumanyyy

  Oceniono 15 razy 1

  czlowiek bez kregoslupa prowadzony przez psychopatke wyrodna corke ktora juz kompletnie zniszczyla niejedna rodzine .

 • art_102

  Oceniono 11 razy 1

  Przyjaciel powiedział wiele miłych słów o Harrym, ba - nawet rewelacyjnych - bo jaki facet nie chciałby usłyszec, że jest "niesamowitym mężczyzną", ale anonimowa autorka "CW" do szczucia na Meghan, nie przepuści żadnej okazji, żeby mataczyć, kłamać i przeinaczać, zeby tylko dowalić Meghan, kótrej ewidentnie nie lubi i podpuścić szczujnię do reakcji.
  "Tysiąc razy" w komentarzach zwracano jej na to uwagę, ale ona z konsekwentnie jedzie tym samym tekstem:
  "Książę Harry i Meghan Markle już niedługo przestaną być książęcą parą. Królowa Elżbieta II zdecydowała, że skoro jej wnuk z żoną chcą być niezależni finansowo i mieszkać w Ameryce, nie mogą nosić tych zaszczytnych tytułów."
  KŁAMIESZ!
  Po pierwsze - jak już - to książe Harry i ksężna Meghan! - może kiedys załapiesz;
  Po drugie Ksiaże Harry nie przestaje być księciem Sussexu, hrabią Dumbarton, baronem Kilkeel, a ksieżna Meghan, księżną Sussexu, hrabiną Dumbarton, baronessą Kilkeel.

  Nie przestają też być Jej Królewskimi Wysokościami, tylko tego tytułu zobowiązali sie nie używać, co jest oczywiste, kiedy zrezygnowali z bycia senior royals. Jedynie NIE UŻYWAĆ! - i tylko o tym mówiła królowa.
  Na to co robisz, i robią tobie podobni, jest paragraf. Bo robicie to celowo i w pełni świadomie.

 • re_x

  0

  megxit-kto to wymyślił?jak coś to powinno być mexit,albo megexit...exit-wyjście.A tego megxit nie da się wymówić i nic nie znaczy.To jakby zamiast Brexit nazywać Bretxit

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX