"Rolnik szuka żony". Adrian marzy o założeniu rodziny. Zdradził, ile chce mieć dzieci. Co na to Ilona?

Adrian i Ilona poznali się w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" i do dziś są udaną parą. Choć jeszcze się nie zaręczyli, snują już poważne plany na przyszłość.

Program "Rolnik szuka żony" to z pewnością jeden z najpopularniejszych programów TVP. Wzbudza wiele emocji, a widzowie nawet po jego zakończeniu nadal śledzą losy ulubionych uczestników. Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz należą do grona par, które z chęcią dzielą się swoim życiem prywatnym z fanami i równie często udzielają się w mediach społecznościowych.

'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały.

Zobacz wideo

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" planują dziecko?

Wy wywiadzie dla "Rewii" Adrian z "Rolnik szuka żony" zdradził ich wspólne plany na przyszłość. Wyznał, że marzy... o dziecku.

Na razie lepiej się poznajemy, rozwijamy to, co do tej pory udało nam się zbudować. Z każdym dniem jest coraz lepiej. Ilona ujmuje mnie swoją wrażliwością. Wyznajemy podobne wartości. Ważna jest dla nas rodzina, wspólny dom. Jesteśmy sobie bardzo bliscy, choć jeszcze się nie zaręczyliśmy - wyznaje Adrian.
 

Para spędza ze sobą wiele czasu, o czym często mówi i co możemy zobaczyć na profilach Ilony i Adriana, chociażby na Instagramie. Podobno rodzina Adriana bardzo polubiła Ilonę, która często gości w jego rodzinnych stronach. Jak wspomnieli, najbardziej lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Chętnie odwiedzają też stadninę, ponieważ Ilona ma dwa konie i kocha ten sport. Jak widać, Adrian dla ukochanej zrobi wiele i właśnie uczy się jazdy konnej. Z kolei Ilona coraz częściej pozuje przed aparatem Adriana, który uwielbia robić zdjęcia. Oboje cieszą się, że wspierają się wzajemnie w swoich pasjach.

Nic więc dziwnego, że Adrian zaczyna myśleć coraz poważniej o ich związku i wspólnym życiu.

Chcę mieć rodzinę, dzieci, ułożyć sobie z kimś życie. Może być dwójka maluchów albo więcej. Nie chciałbym, że skoczyło się na jedynaku - mówi.

Najwyraźniej Adrian jest już gotowy na założenie kochającej rodziny. Ciekawe, co na to Ilona ;)

My przede wszystkim życzymy im dużo szczęścia i miłości!

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.