Anna Lewandowska szykuje wyprawkę dla dziecka, a fani już obstawiają płeć. Większość nie ma żadnych wątpliwości

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem wyprawki dla dziecka. Fani doradzają jej, co ma jeszcze kupić, a także zgadują płeć pociechy. Większość obstawia chłopca.

Anna Lewandowska kilka tygodni temu poinformowała fanów, że jest w drugiej ciąży. Od tamtej pory na każdym zdjęciu, które zamieści na Instagramie, jej obserwatorzy zauważają coraz to większe ciążowe krągłości. Sama zainteresowana nie zdradziła jeszcze płci dziecka i jest dość powściągliwa, jeżeli chodzi o szczegóły. Tym razem pokazała wyprawkę, którą zaczęła szykować dla dziecka. To dało wskazówkę jej fanom. 

Anna Lewandowska pokazała wyprawkę dla dziecka 

Anna Lewandowska zamieściła zdjęcie wyprawki na Instagramie i przy okazji podpytała swoich obserwatorów o to, co powinna jeszcze dokupić. 

 

Na zdjęciu widzimy brązowy kocyk, niebieski smoczek, a także butelkę w tym samym kolorze, co dało jasno znać fanom, że Anna Lewandowska spodziewa się chłopca. W komentarzach obstawiali swoje typy, zdecydowanie przeważał chłopiec. 

It's a boy?
Będzie syn.
Tylko pewnie z różowego na niebieskie trzeba zamienić bo wyglądasz tak ślicznie że obstawiam chłopca.
Obstawiam synka. Wszystkie podpowiedzi na to wskazują- piszą pod postem. 

Oczywiście Anna Lewandowska nie odpowiedziała na komentarze i nie zdradziła płci. Jesteśmy jednak pewni, że już ma plan, jak to ogłosić, żeby każdy się o tym dowiedział. 

RG