Paulina Młynarska skomentowała skandaliczny wywiad z Anną Marią Sieklucką. Ma podobne doświadczenia z tym dziennikarzem. "Odmówiłam wtedy zgody na publikację"

Wywiad z aktorką z filmu "365 dni" na łamach "Vivy!", który został przeprowadzony przez dziennikarza Romana Praszyńskiego, wywołał ogromne oburzenie. Teraz głos w sprawie zabrała Paulina Młynarska.

Na stronie internetowej magazynu "Viva!" pojawił się skandaliczny wywiad z aktorką z filmu "365 dni" Anną Marią Sieklucką. Dziennikarz Roman Praszyński zdecydowanie przekroczył wszelkie granice, zadając jej intymne pytania. Niektórzy, jak Jakub Żulczyk, mówią wprost, że "pytania podpadają pod molestowanie". Teraz głos w tej sprawie zabrała Paulina Młynarska.

Anna Maria Sieklucka w głównej roli w filmie "365 dni". Jak wyglądały castingi i nagrania erotycznych scen?

Zobacz wideo

Paulina Młynarska komentuje wywiad z Anną Marią Sieklucką

Paulina Młynarska miała (nie)przyjemność poznać Romana Praszyńskiego. Jak się okazuje, ma bardzo podobne doświadczenia - dziennikarz przeprowadzał z nią wywiad, a ona nie zgodziła się wtedy na publikację.

Skandaliczny wywiad Romana Praszyńskiego dla Vivy z Anną Marią Sieklucką przypomniał mi moje własne z nim spotkanie sprzed trzech lat. Odmówiłam wtedy zgody na publikację. Za to napisałam felieton - napisała Paulina Młynarska na Facebooku.

Pisarka nie zdradziła, jakie pytania Roman Praszyński jej zadał, ale możemy się domyślać i wywnioskować z fragmentów felietonu, który opublikowała na fanpage'u. Paulina Młynarska zdradza w nim, że większość dziennikarzy, którzy przeprowadzali z nią wywiady, pytali ją głównie o jej życie prywatne i intymne.

Wierci mi się więc dziurę w brzuchu o to jak sobie radzę z tym „niemaniem” chłopa na co dzień i pod kołdrą, w podtekście przemycając sugestię, że na pewno jednak musi mi być ciężko „tak samej”. Kto mnie przytula, kiedy mi źle? Pojawiają się sugestie, że może, skoro nie mam faceta i jakoś specjalnie nad tym nie ubolewam, jestem aspołeczna i w ogóle niepotrzebni mi są do szczęścia inni ludzie? (...)
Oczekuje się ode mnie, że się wytłumaczę z mojego życia seksualnego. Że opowiem na łamach, jak je sobie organizuję. Kiedy stawiam granicę, próbuje się ją forsować frazeologicznym wytrychem, który zamyka się w zdaniu: „ Jak sobie radzisz z potrzebą bliskości?” - napisała Paulina Młynarska.

Paulina Młynarska zachęca także fanów, by zwrócili uwagę, jak zazwyczaj wyglądają wywiady z innymi kobietami. "Można się załamać" - podsumowuje. 

KM

Więcej o:
Komentarze (19)
Paulina Młynarska skomentowała skandaliczny wywiad z Anną Marią Sieklucką
Zaloguj się
 • oloros11

  Oceniono 6 razy 6

  tyło dziennikarze - naokoło pelno ćwoków i wsioków grzebiących we własnych majtkach publicznie i ciągle mających jakieś analne skojarzenia - wygląda jakby polowa zatrzymała sie w rozwoju plodowym na poziomie wlasnie analnym , do tego ustawicznie przeklinających
  do tej pory za takich uważało sie plebs ale teraz mamy to na salonach - a wielu niedogolonych przypomina świnie od tylu - takie mamy elity !!!

 • Zygfryd Mamut

  Oceniono 13 razy 5

  Oskarżyć ćwoka o molestowanie seksualne to może wtedy się opamięta.

 • justas32

  Oceniono 13 razy 3

  Ukryty gej udający maczo - jak każdy pisior ...

 • plastikpiokio

  Oceniono 2 razy 2

  a ta gwiazda porno już maturę zaliczyła ?????

 • melmakianin

  Oceniono 1 raz 1

  Spokojnie - To tylko reklama!

 • cracken001

  0

  Bez urazy M-me Mlynarska,ale KTO szanujacy sie,udziela wywadow w SZMAYTLAWCACH ???

 • damiann_38

  Oceniono 1 raz -1

  Bardzo rozsądnie kobieta pisze. Cenię ludzi, którzy szanują swoją i cudzą prywatność i nie są ekshibicjonistami. Tzw. celebryci często epatują swoim życiem intymnym, co wzbudza u mnie niesmak.

 • dudzij

  Oceniono 3 razy -1

  Po co cały ten rwetes, chyba tylko po to aby lansować ten pewnie przyszłoroczny kandydat do Oskara. Pani Annie Marii nie są potrzebni adwokaci z grona celebrytów, szanowny Ojciec Pani Siekluckiej oraz brat są świetnymi prawnikami, jeśli stała się jej krzywda, ocenią to profesjonalnie i podejmą odpowiednie kroki. Najpierw należałoby jednak zadać pytanie czy wywiad był autoryzowany. To wiele wyjaśni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX