TVN przeprasza za wpadkę Kalczyńskiej i Sołtysika w "Dzień Dobry TVN". Stacja wydała oświadczenie

Po tym, jak internauci oburzyli się niewybrednymi żartami dotyczącymi wyglądu Jeona Jungkooka, które padły na antenie "DDTVN", stacja zdecydowała się opublikować oficjalne przeprosiny.

We wtorkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik w niemiły sposób zażartowali z wyglądu Jeona Jungkooka, który został okrzyknięty najprzystojniejszym mężczyzną 2019 roku. Co więcej, reporter śniadaniówki zrobił uliczną sondę, w której pokazywał zdjęcie innego mężczyzny (Junga Ho-seoka) przypadkowym przechodniom. Komentarze były równie niewybredne, toteż cały materiał spotkał się z dużym oburzeniem ze strony internautów z Polski i zza granicy.

TVN przeprasza za wpadkę w "Dzień Dobry TVN"

Stacja początkowo nabrała wody w usta, jednak po czasie zdecydowała się odnieść do całej sprawy i przeprosić. Wystosowała specjalne oświadczenie.

TVN i Discovery przepraszają Pana Jeona Jung-kooka, Pana Junga Ho-seoka, pozostałych członków i fanów zespołu BTS oraz K-popu, a także wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w „Dzień Dobry TVN” w dniu 28 stycznia br. oraz zachowanie prowadzących to wydanie programu. Wydźwięk audycji był całkowicie niezgodny z wartościami, które wyznajemy jako firma. Dlatego rozpoczęliśmy wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości - czytamy w oświadczeniu. 

Jak się okazuje, oburzenie internautów poskutkowało i stacja przeprosiła. Lepiej późno niż wcale! Myślicie, że Kalczyńska i Sołtysik trafią na dywanik?

Kinga Rusin w "DDTVN" porównała Dominikę Gwit do Danuty Rinn. Po chwili zrobiło się niezręcznie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (119)
TVN przeprasza za wpadkę Kalczyńskiej i Sołtysika w "Dzień Dobry TVN". Stacja wydała oświadczenie
Zaloguj się
 • Zygfryd Mamut

  Oceniono 45 razy 11

  Nie rozumiem tego zamieszania.
  Ten "skośnooki amant" wygląda jak dziewczyna przebrana za faceta i taka jest prawda.
  Prowadzący program DDTVN są wolnymi ludźmi i mają prawo wygłaszać swoje opinie i swoje zdanie.

 • bloxyx

  Oceniono 11 razy 7

  Wpadką może być przekręcenie nazwiska. Wyśmiewanie kogokolwiek nie jest wpadką. To czyste hamstwo.

 • tempo.rary

  Oceniono 7 razy 5

  Wow, PiS chojnie sypnął groszem na kampanię prezydencką. Faktycznie rośnie dobrobyt największych miernot w tym kraju, walą drzwiami i oknami, by ich zatrudnić w trollowni.

 • me_on_gazeta

  Oceniono 19 razy 5

  No i dobrze, widocznie prawicowe zidiocenie nie dotknęło jeszcze całego TVN.

 • bazpol4

  Oceniono 10 razy 4

  Oczywiście w tym obciachu brał udział w pajacowaniu na ulicy ten głupol Chajzer. Dno kompletne. Jeszcze jakoś ratują honor Kraśko z Rusin. Reszta to amatorsczyzna dla idiotów.

 • zimnabuka2016

  Oceniono 6 razy 4

  No jesli w jakims plebiscycie pan J zostal uznany przez wiekszosc za najpiekniejszego to rozum powinien (!) podpowiadac, ze ma tlumy fanow (nawet jak my go n ie znamy ... no ale wygral !) i jakiekolwiek zarty z niego to zarty z wielkiego tlumu ktory go lubi i glosowal ..... to takie glupie, ze glowa boli. To tak jakby ktos nie znal Ronaldo (bo np ma sport w pięcie) i kwestionowal plebiscyt fanow na najlepszego pilkarza i to za pomoca chwytu "a nam podobaja sie smukli blondyni "

 • grazynkanovak

  Oceniono 16 razy 4

  Nie trafią na żaden dywanik, pewnie się wszyscy posmieli i tyle. Oswiadczenie wydali, świetne pr-owskie zagranie, aby pozamykać gęby wszelkim poprawnym oszołomom, dla których hermafrodyta malująca pazury jest " normalnym facetem".

 • 100-sto

  Oceniono 3 razy 3

  Kaczyńska powinna zniknąć z wizji, ale nie z tego powodu. Za całokształt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX