Skromna księżna Kate odwiedziła przedszkole, gdzie serwowała dzieciom płatki na mleku. Uwagę zwracała jej stylizacja. Założyła sweter za 80 funtów i obcisłe dżinsy

Księżna Kate zjawiła się w przedszkolu Stockwell Gardens Nursery & Pre School w Londynie, gdzie podawała dzieciom śniadanie.

Nie da się ukryć, że rodzina królewska jest obecnie pod większym ostrzałem medialnym niż zwykle. Wszystko oczywiście za sprawą Megxitu, czyli wycofania Meghan Markle i księcia Harry'ego z książęcych obowiązków i wyprowadzki do Kanady.

Można się tylko domyślać, że teraz na barkach księżnej Kate i księcia Williama spoczął dodatkowy obowiązek naprawy królewskiego wizerunku i być może odwrócenia medialnej uwagi od rodzinnych spraw. Ostatnio Kate jest wyjątkowo aktywna i często możemy podziwiać ją przy okazji publicznych spotkań. Tym razem wybrała się do przedszkola Stockwell Gardens Nursery & Pre School, gdzie zajmowała się dziećmi.

Księżna Kate Kate tańczy z małym dzieckiem podczas wizyty w Bradford

Księżna Kate w skromnej stylizacji w przedszkolu

Żona księcia Williama pojawiła się w przedszkolu, gdzie nie tylko podawała dzieciom płatki z mlekiem, ale także rozmawiała z nimi i przybijała "piątki". Widać było, że obecność maluchów służy księżnej, której uśmiech nie schodził z ust. Tymczasem naszą uwagę zwróciła jej wyjątkowo skromna stylizacja.

Księżna Kate zaprezentowała się w jasnym sweterku i zwykłych dżinsach. Co ciekawe, jej sweter kosztował jedyne 80 funtów, czyli około 400 złotych. Nie da się ukryć, że jak na możliwości Kate, nie był drogi.

Dzięki tej wizycie księżna Kate z pewnością zyska dodatkowe punkty w oczach Brytyjczyków. Już teraz mówi się, że jej popularność gwałtownie wzrosła po Megxicie.

Jest cicha i dostojna. Myślę, że społeczeństwo zaczyna ją za to kochać - powiedziała była królewska korespondentka BBC, Jennie Bond.

KM

Więcej o:
Komentarze (8)
Skromna księżna Kate odwiedziła przedszkole, gdzie serwowała dzieciom płatki na mleku
Zaloguj się
 • krystin9

  Oceniono 3 razy 3

  Biedulka ciężko się "narobi" spacerując z ekipą fotografów po londyńskich przedszkolach i robiąc ustawki do The Sun i Hello.
  A w tym przedszkolu tylko troje dzieci "dostało sniadanie" czy reszta nie chciała pozowac do zdjęć w gazetach?

 • boo-boo

  Oceniono 5 razy 3

  Się nie posrajcie w tej redakcji z tej skromności.

 • art_102

  Oceniono 8 razy 2

  Jak Meghan zrobili na spacerze zdjecia w spodniach i swetrze , to pisali, że widać że oszczędza, jak Kate się w nie ubierze, to pokazuje skromność:)))
  A kate po dwóch wizytach w przedszkolu zalicza dwie gafy. Na pierwszej znowu pokazała tyłek, na obecnej ma tak obcisłe spodnie, ze wygląda jak w getrach, co - powinniście to napisać coś o protokole.

 • brak.slow

  Oceniono 1 raz 1

  Az mnie twarz boli jak widzę co ona wyprawia ze swoją, czy ona nie umie ładnie kobieco się uśmiechać, tylko musi tak na siłę? Tego jej nie nauczyli gdy ją szkolili?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX