Internauci nie zostawiają suchej nitki na wpadce "DD TVN". "Oni po prostu hejtowali". Powstał już nawet specjalny hashtag na Twitterze

Ostatnia wpadka prowadzących "Dzień Dobry TVN" odbiła się szerokim echem. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik w niedopuszczalny sposób skomentowali wygląd koreańskiego wokalisty.

Program "Dzień Dobry TVN" nie ma ostatnio najlepszej prasy. Widzowie nadal pamiętają żarty Filipa Chajzera z osób cierpiących na ataki paniki. Teraz swoje trzy grosze dołożyli Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Poszło o ranking "najprzystojniejszych mężczyzn na świecie".

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo

Zobacz wideo

"Dzień Dobry TVN". Kolejna wpadka prowadzących

Według rankingu TC Candler najprzystojniejszym mężczyzną na świecie w 2019 roku został Jeon Jungkook, wokalista zespołu BTS z Korei Południowej. 22-latek, jak wielu młodych Azjatów, ma subtelną urodę i delikatne rysy twarzy, co zdaniem prowadzących czyni go niemęskim. Kalczyńska i Sołtysik pozwolili sobie na dość niewybredne uwagi.

Więc właśnie, nic nam to nazwisko nie mówi. Twarz, powiedziałabym, niespecjalnie bardzo męska, prawda? - komentowała dziennikarka.

Cóż, prezenterka zaliczyła podwójną wpadkę. Jeon Jungkook jest członkiem najpopularniejszego obecnie boysbandu na świecie. Taka niewiedza nie przystoi dziennikarzom, zwłaszcza programów rozrywkowych. Inna sprawa to nazywanie twarzy wokalisty "niespecjalnie męską". W internecie zawrzało.

To koniec "Dzień Dobry TVN"?

Co więcej, na Twitterze od kilku dni trenduje hashtag #dziendobrytvnisoverparty (z ang. "impreza z okazji końca "Dzień Dobry TVN"). W akcję zaangażowali się nie tylko polscy, ale też zagraniczni fani zespołu BTS.

Wstydzę się własnego kraju. Wiem, że Polska ma inne standardy, ale bez przesady... Oni po prostu hejtowali.
Dziennikarze nawet nie wiedzieli, o kim mówią. Zero profesjonalizmu i kompromitacja.
Jak oni mogli znieważyć Jungkooka i J-Hope'a w ten sposób ?! Poza tym, następnym razem polecam zrobić research...

Widzowie o dramie w DD TVNWidzowie o dramie w DD TVN Twitter

Sprawa jest więc poważna, a pomimo to produkcja programu nadal nie skomentowała zachowania prowadzących.

Oliwy do ognia dodaje fakt, że reporter DD TVN pomylił Jungkooka z jego kolegą z zespołu...

Widzowie o 'Dzień dobry TVN'Widzowie o 'Dzień dobry TVN' Instagram/vogule.poland

Cały czas czekamy na komentarz ze strony TVN-u.

Więcej o:
Komentarze (9)
Widzowie reagują na rasistowskie wypowiedzi w "DD TVN". "Przeproście publicznie". Na Twitterze powstała nawet specjalna akcja
Zaloguj się
 • aria.pura

  Oceniono 8 razy 8

  Kryzys polskiej psychiatrii pogłębia się. Aha - mnie też się ta plastikowa lalunia nie podoba. I też uważam, że jest niemęska. Możecie mnie pocałować w dowolnie wybrany półdupek. Skowyty pod hasłem "rasizmfaszyzmksenofobiaaa" mam dokładnie pośrodku.

 • rikol

  Oceniono 6 razy 6

  Widzę, że szaleństwo dotarło do Polski. Teraz nie będzie już można powiedzieć, że coś się nie podoba, bo posypią się oskarżenia o rasizm. Mnie się on również nie podoba, bo jest mało męski. i to nie dlatego, że ma pofarbowane włosy czy kolczyki.

 • yuraathor

  Oceniono 5 razy 5

  nie przepraszajcie

 • konigin

  Oceniono 5 razy 5

  Gimbaza, Azjata, a sprawa polska. Curwa kyrk.

 • gazetalogin12

  Oceniono 3 razy 3

  Typowy shitstorm.

 • javall

  Oceniono 3 razy 3

  Kolczyk w nosie dowodem meskosci?
  Fakt, kiedys kazdy byk mial kolko w nosie, wiec...

 • oloros11

  Oceniono 4 razy 2

  ellyta po prostu ale Grażynkom i Januszkom co to przed chwila wrócili z Dubaju się podoba

 • wiesiek_cebertowicz

  Oceniono 1 raz 1

  Skad ta histeria? Gościu dziwnie wygląda, tak sie wystylizował, wystawił na oceny, wiec można go ocenić, Dlaczego ma być jednomyślny zachwyt nad każdym zjawiskiem? Na olimpiadzie tez wygrywa jeden, czy 6 miejsce to oburzająca krytyka?

 • merlinjec

  0

  Wystylizowany dziadek na dziada z babcią poszydzili z chłopaczka o ładnej buzi, który mógłby być ich wnukiem, to było tylko zazdrość o młodość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX