Julia Wieniawa zagrała w nowym filmie Jana Komasy. Pokazała zwiastun "Sali samobójców. Hejter". Fani: Mistrzostwo świata

Filmografia Julli Wieniawy rozstara się. W tym roku do kin wejdą aż trzy filmy, w których zagrała. Widzieliśmy już zwiastun "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Small World", a teraz przyszedł czas na "Salę samobójców. Hejter".

2020 rok z pewnością będzie należał do Julii Wieniawy. Aktorka nie dość, że zaraz pojawi się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", to wystąpi w aż trzech filmach. Na swoim Instagramie pochwaliła się kolejną produkcją, w której zagrała. To dzieło Jana Komasy, druga część "Sali samobójców" z 2011 roku.

Julia Wieniawa pokazała zwiastun filmu: "Sala samobójców. Hejter"

Gwiazda "Rodzinki.pl" nie daje o sobie zapomnieć i chwali się kolejną produkcją, w której zagrała. Mowa o nowym filmie Jana Komasy, "Sala samobójców. Hejter", w którym przedstawiona zostanie współczesna polska młodzież. Zobaczymy, jak się bawi, kocha i nienawidzi.

Nowa odsłona kultowego dzieła Jana Komasy to elektryzujący cyber-thriller - współczesna wersja "Romea i Julii", będąca uniwersalną opowieścią o miłości, która przeradza się w hejt - czytamy w informacji prasowej.

Wieniawa, jako najpopularniejsza gwiazda młodego pokolenia prawdopodobnie idealnie sprawdzi się w nowej roli. Ona sama nie tak dawno kończyła 21 lat i doskonale wie, jak zachowują się dzisiaj jej rówieśnicy.

 

Fanie nie kryli zachwytu pod postem opublikowanym przez aktorkę. Wielu z nich już nie może doczekać się premiery. 

Mistrzostwo świata!
Już nie mogę się doczekać!
O Boże! Naprawdę jesteś genialna. Powinnaś częściej brać udział w takich filmach udział.

Oprócz niej na ekranie zobaczymy m.in.: jej przyjaciela, Macieja Musiałowskiego, z którym ostatnio podróżowała po Nowym Jorku, Vanessę Aleksander, Danutę Stenkę, Agatę Kuleszę, Macieja Stuhra, Jacka Komana i Adama Gradowskiego.

CW

Zwiastun nowego filmu z Julią Wieniawą. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.