Selena Gomez kręci nowy teledysk w bardzo odważnej kreacji. Całkowicie odkryte plecy i wysokie kozaki to nie koniec. Przód kreacji robi wrażenie

Selena Gomez zaskoczyła swoją ostatnią kreacją. Gwiazda odsłoniła dekolt i plecy.

Selena Gomez od kilku tygodni promuje swoją najnowszą płytę "Rare". W tym celu regularnie pojawia się w mediach i opowiada o swoim burzliwym związku z Justinem Bieberem. Intymne wyznania opłaciły się. Album trafił na pierwsze miejsce prestiżowego zestawienia Billboard Hot 200.

Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey Baldwin: Koniec miłości

Zobacz wideo

Selena Gomez kusi na planie filmowym

Intensywna promocja idzie w parze z częstymi wyjściami publicznymi. Selena najczęściej zachwyca swoimi stylizacjami i nie inaczej było ostatnim razem. Paparazzi przyłapali ją ostatnio w bardzo odważnej kreacji. Gomez miała na sobie złotą suknię z głębokim dekoltem i odkrytymi plecami. Uwagę zwracają też czarne kozaki do kolana. Dawno nie widzieliśmy jej w tak seksownym wydaniu.

Jak donoszą zagraniczne media, Selena kręciła w Los Angeles swój nowy teledysk. Wiele wskazuje na to, że możemy spodziewać się bardzo sensualnego klipu. Do tej pory 27-latka niechętnie epatowała seksapilem i rzadko kiedy odsłaniała tak dużo ciała. Nie od dziś wiadomo jednak, że nagość świetnie się sprzedaje i pomaga w promowaniu muzyki.

Pojawiły się też głosy, jakoby wokalistka chciała w ten sposób pokazać Bieberowi, co stracił. Skutecznie?