Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias spodziewają się dziecka?! Wygadali się ich znajomi

Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias zostaną kolejny raz rodzicami! Tak przynajmniej informuje hiszpańskie źródło, podając, że to już siódmy miesiąc.

 Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias rzekomo spodziewają się kolejnej pociechy i choć sami nie przekazali tej informacji do mediów, zrobili to za nich ich "dobrzy znajomi".

Zobacz wideo

Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias zostaną znowu rodzicami?

Sami zainteresowani na razie milczą w tej sprawie. Jednak z ich przyjaciółmi rozmawiał dziennikarz z hiszpańskiego programu telewizyjnego "Suelta La Sopa". Dziecko ma przyjść na świat pod koniec marca lub na początku kwietnia. Ponoć para skrzętnie ukrywa ciążę, dlatego nie znajdziemy żadnego zdjęcia paparazzi, na którym uchwycono by Annę z brzuszkiem. W "Suelta La Sopa" są jednak pewni, że Kurnikowa i Iglesias będą mieli kolejne dziecko. Twierdzą, że dotarli do osób, które to potwierdzają.

 

Podobnie było w czasie poprzedniej ciąży pary.  Anna i Enrique ukrywali, że spodziewają się dziecka. Tajemnica była tak wielka, że nawet po narodzinach bliźniąt w 2017 - Nicolasa i Lucy - wielu zarzucało Kurnikowej udawanie ciąży i skorzystanie z pomocy surogatki.

Wówczas, w odpowiedzi na narastające plotki, Anna Kurnikowa pokazała zdjęcie z 37. tygodnia ciąży. Jeśli myślicie, że to pomogło, to jesteście w błędzie. Nieprzekonani wciąż twierdzili, że to tylko akcja mająca na celu uciszyć krytykę, zaś brzuch tenisistki jest sztuczny:

 

Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias ukrywają ciążę?

Anna Kurnikowa sporadycznie udziela się na swoim koncie na Instagramie. Z rzadka dodaje swoje własne zdjęcia - ostatnie są z października 2019 roku, kiedy brzuch tenisistki był jeszcze maleńki. Hiszpańskie źródło twierdzi, że teraz, pod koniec stycznia, jest w siódmym miesiącu ciąży.

Enrique Iglesias jest bardziej wylewny, ale na Instagramie dzieli się fotkami ze swoich koncertów oraz zdjęciami dzieci.

Jeśli rzeczywiście para spodziewa się dziecka, nie pozostaje nam nic innego, jak złożyć im najszczersze gratulacje!

MAW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.