Księżna Kate o krok od wpadki! Wszystko przez stylizację, którą już kiedyś miała na sobie. Wiatr nie był jej przyjacielem

Księżna Kate nie próżnuje. We wtorek rano odwiedziła dzieci w jednym z londyńskich szpitali. Zanim weszła do placówki, musiała zmierzyć się z silnym wiatrem.

Księżna Kate bardzo skorzystała na "Megxicie". Odkąd Meghan Markle zdecydowała się odejść z rodziny królewskiej, jej szwagierka jest "tą dobrą" idealną księżną. Żona przyszłego króla Zjednoczonego Królestwa świetnie spełnia się w tej roli. W ostatnich dniach miała wiele pracy. W poniedziałek razem z mężem pojawiła się na obchodach Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu w Londynie, a we wtorek odwiedziła dzieci w szpitalu. Po drodze napotkała jednak pewien problem.

Księżna Kate o krok od wpadki

Kate doskonale wie, jak zwrócić uwagę mediów na całym świecie. We wtorek odwiedziła jeden z londyńskich szpitali i po raz kolejny promowała modowy recykling. Księżna miała na sobie ciemny zestaw od Dolce&Gabbana, w którym była widziana już rok temu.

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać jednak, że zanim weszła do placówki, musiała powalczyć z silnym wiatrem. Witając jedno z dzieci, jej spódniczka powędrowała do góry. Gdyby Kate w porę nie kucnęła, obecni pod szpitalem mogliby zobaczyć jej bieliznę. Na szczęście do wpadki nie doszło, a uśmiech nie schodził księżnej z twarzy. 

CW

Elegancka księżna Kate na spotkaniu w Pałacu Buckingham.

Więcej o:
Komentarze (6)
Księżna Kate o krok od wpadki! Wszystko przez stylizację, którą już kiedyś miała na sobie
Zaloguj się
 • art_102

  Oceniono 15 razy 3

  Ona jest niereformowalna i zwyczajnie głupia.
  Miala już na oficjalnych spotkaniach całkowicie odsłoniętymi, kilkanaście wpadek, w tym wiele z gołymi pośladkami, i dalej nie wyciaga z tego wniosków, bo miniówa jest ważniejsza.
  I to jeszcze miniówa rozkloszowana jak u nastolatki.
  Jeszcze to pokazywanie gardzieli... Dziecko sie wystraszy, ze chce je pożreć.

 • boo-boo

  Oceniono 10 razy 2

  Jak już plotkowy tłuku piszesz Meghan Markle to pisz też Kate Middleton.

 • gosc25

  Oceniono 5 razy -1

  ile razy można powtarzać te same błędy -czytaj- pokazywać tyłek? Zero klasy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX