Księżna Kate o krok od wpadki! Wszystko przez stylizację, którą już kiedyś miała na sobie. Wiatr nie był jej przyjacielem

Księżna Kate nie próżnuje. We wtorek rano odwiedziła dzieci w jednym z londyńskich szpitali. Zanim weszła do placówki, musiała zmierzyć się z silnym wiatrem.

Księżna Kate bardzo skorzystała na "Megxicie". Odkąd Meghan Markle zdecydowała się odejść z rodziny królewskiej, jej szwagierka jest "tą dobrą" idealną księżną. Żona przyszłego króla Zjednoczonego Królestwa świetnie spełnia się w tej roli. W ostatnich dniach miała wiele pracy. W poniedziałek razem z mężem pojawiła się na obchodach Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu w Londynie, a we wtorek odwiedziła dzieci w szpitalu. Po drodze napotkała jednak pewien problem.

Księżna Kate o krok od wpadki

Kate doskonale wie, jak zwrócić uwagę mediów na całym świecie. We wtorek odwiedziła jeden z londyńskich szpitali i po raz kolejny promowała modowy recykling. Księżna miała na sobie ciemny zestaw od Dolce&Gabbana, w którym była widziana już rok temu.

 

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać jednak, że zanim weszła do placówki, musiała powalczyć z silnym wiatrem. Witając jedno z dzieci, jej spódniczka powędrowała do góry. Gdyby Kate w porę nie kucnęła, obecni pod szpitalem mogliby zobaczyć jej bieliznę. Na szczęście do wpadki nie doszło, a uśmiech nie schodził księżnej z twarzy. 

CW

Elegancka księżna Kate na spotkaniu w Pałacu Buckingham.

Zobacz wideo