Patryk Vega zaprosił na premierę poszukiwaną listem gończym Magdalenę Kralkę. "Nie wrzucajcie granatów hukowych do sali". Policja odpowiada

Patryk Vega na Instagramie promuje swoją najnowszą produkcję "Bad Boy". Ostatnio zaapelował do policji, żeby pozwolono gościowi specjalnemu obejrzeć produkcję w spokoju. Mowa o poszukiwanej przez Interpol Magdalenie Kralce. Policjanci odpowiedzieli na jego wezwanie.

Patryk Vega produkuje swoje filmy jak dobrze prosperująca fabryka. Co kilka miesięcy widzowie mogą oglądać jego "dzieła". Na datę premiery czeka film "Small World" z Julią Wieniawą, a już 21 lutego w kinach będziemy mogli zobaczyć obraz "Bad Boy". W filmie wystąpili m.in: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Kamil Grosicki czy Małgorzata Kożuchowska. 

Zobacz zapowiedź zwiastuna nowego filmu Patryka Vegi!

Zobacz wideo

Reżyser na Instagramie publikuje fragmenty filmu, które komentują aktorzy zaangażowani w produkcję. Tym razem Patryk pokazał nagranie, w którym wystosował specjalny apel do policji. Chodzi o poszukiwaną przez Interpol Magdalenę Kralkę.

Patryk Vega na premierę "Bad Boy" zaprasza Magdalenę Kralkę

Reżyser ujawnił, że usiłuje sprowadzić na premierę filmu "Bad Boy" Magdalenę Kralkę. Kobieta jest poszukiwana listem gończym i czerwoną notą Interpolu, i to już od długiego czasu. Była szefową gangu kiboli Cracovii i jest podejrzewana o handel narkotykami, zajmowała się także rozliczaniem pieniędzy z nielegalnych źródeł. Kralka może ukrywać się na całym świecie, zaś policja próbuje różnych metod, żeby zachęcić ją do oddania się w ręce sprawiedliwości.

Patryk Vega nagrał filmik, w którym prosi policję o aresztowanie kobiety dopiero PO seansie filmowym:

Zwracam się z uprzejmą prośbą do polskiej policji. Jak wiecie, staram się sprowadzić Magdalenę Kralkę, poszukiwaną przez Interpol, na premierę filmu "Bad Boy". Mam prośbę, nie wrzucajcie granatów hukowych do sali kinowej. Tylko zawińcie Magdę dopiero na bankiecie po filmie, jak już będzie znieczulona przez Grosika i Peszkina - poprosił Vega. 
 

Policja odpowiada na apel Patryka Vegi

Komenda Główna Policji odpowiedziała na wezwanie reżysera "Bad Boy". Rzecznik prasowy insp. Mariusz Ciarka zapewnił, że wszystkie służby są przygotowane na przyjazd Kralki. Zapewnią kobiecie wyśmienite towarzystwo:

Mamy nadzieję, że Magdalena Kralka film obejrzy. My z naszej strony wysłaliśmy zaproszenie, przygotowaliśmy bilet lotniczy, gwarantujemy powrót do kraju w pięknym, wojskowym samolocie z przystojnymi chłopakami z wydziału konwojowego i naszymi kontr-terrorystami. 
 

Ciraka zapewnił, że polska policja zorganizuje królewskie powitanie podejrzanej.

Przygotowana też jest już biżuteria. To piękne bransoletki. Tylko czekamy z otwartymi ramionami, aby tu w Polsce przywitać. Służba więzienna przyłączyła się do nas i zagwarantowała piękny pokój z widokiem na morze w luksusowych warunkach z 24-godzinną ochroną, każdy dzień w roku - zapewnił rzecznik. 

Magdalenie Kralce śledczy zarzucają handel narkotykami na masową skalę. Chodzi o 5,5 tony marihuany wartej 88 milionów złotych oraz 120 kilogramów kokainy o wartości 4,3 milionów euro.

Myślicie, że Magdalena Kralka skusi się na luksusy, jakie oferuje policja i przybędzie na zaproszenie Patryka Vegi?

DK