Marcelina Zawadzka świętuje urodziny w skąpym stroju. Na oczach przyjaciół zlizuje bitą śmietanę z podłogi. "Sytuacja z tortem HIT"

Marcelina Zawadzka to jedna z ukoronowanych Miss, która zrobiła ogromną karierę w mediach. Po zdobyciu tytułu najpiękniejszej Polki, zyskała sporą sympatię odbiorców, co otworzyło jej drzwi do show-biznesu. Modelka często dzieli się swoim życiem prywatnym z użytkownikami mediów społecznościowych. Tym razem pokazała, jak świętuje swoje urodziny z przyjaciółmi. Na bogato!

Marcelina Zawadzka niejednokrotnie wypowiadała się na temat swojej urody. Modelka przyznaje, że dzięki wygranej w konkursie Miss Polonia, miała szansę na rozwój kariery telewizyjnej. Uważa jednak, że musi ciągle udowadniać, że oprócz piękna zewnętrznego cechuje ją również nienaganne wnętrze i mądrość. Trzeba przyznać, że gwiazda uwielbia podkreślać swoją urodę i kobiecość poprzez strój i zachowanie. Tak też zrobiła na swojej urodzinowej imprezie, podczas której oblizywała palec, na który wcześniej nakładała bitą śmietanę z podłogi. 

Pamiętacie, co Marcelina mówiła na temat Rafała Jonkisza?

Zobacz wideo

Marcelina Zawadzka świętuje 31. urodziny w restauracji Mateusza Gesslera

Miss pokazała, że zawsze może liczyć na swoich przyjaciół. Pomimo tego, że nie zamierzała hucznie obchodzić swoich 31. urodzin, spotkała ją miła niespodzianka. Znajomi wyprawili jej urodzinową imprezę w restauracji Mateusza Gesslera. Nie zabrakło tortu, wzruszających życzeń, drogich prezentów i wystrzałowej stylizacji modelki. Marcelina jak zwykle wyglądała kwitnąco. 

 

Zawadzka na tę okazję założyła czarne, marszczone kozaki i żółtą koszulo-sukienkę z napisami, która imituje kartki wyrwane prosto ze starych gazet. Strój ozdobiła czarnym paskiem, który podkreślił wąską talię. 

Marcelina wyznała na profilu w mediach społecznościowych, że jest wielką szczęściarą i zawsze może liczyć na swoich bliskich. 

Dziękuję. Jesteście cudowni. Przez wyjazd do Afryki i prace nie planowałam urodzin, ale Wy zawsze potraficie mnie miło zaskoczyć! Aż chce się żyć! Ale jestem szczęściarą, że mam takich przyjaciół.

Miss Polonia pochwaliła się również prezentem, który otrzymała od znajomych. Trzeba przyznać, że upominek nie należy do drobnych, ani tanich. Cena podobnych produktów oscyluje wokół dwóch tysięcy złotych! Marcelina dostała gogle narciarskie francuskiego domu mody, Chloe. 

BWO