Ostatnio Dominika Gwit była podejrzewana o ciążę. Teraz odniosła się do komentarzy fanów. "Myślę, że będę supermamą"

Dominika Gwit wybrała się na premierę spektaklu i pochwaliła się fotką z tego wydarzenia. Wtedy fani zaczęli jej gratulować ciąży. Teraz ona postanowiła się do tego odnieść.

Kilka dni temu Dominika Gwit pojawiła się na premierze spektaklu "Czarno to widzę", a zdjęciem z tego wydarzenia pochwaliła się na Instagramie. Tym razem obok zachwytów i komplementów pojawiły się również komentarze, dotyczące... ciąży.

Śledzę Twój profil długo. Zawsze pozytywna osoba. Uśmiechnięta naturalnie a nie na potrzeby social media. Jednak dzisiaj pierwsze co, gdy zobaczyłam zdjęcie, pomyślałam, SUPER Dominika jest w ciąży. Serio brzusio wygląda na ciążowy (kształt), a nie na brzusio duży, bo tak.
Wygląda, jakby była w ciąży i to bardzo zaawansowanej.
Gratuluję Dominiko - piali fani.

Teraz aktorka postanowiła zareagować na komentarze.

Zobacz wideo

Dominika Gwit o ciąży

O ciąży i macierzyństwie Dominika Gwit powiedziała w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. Powiedziała, że nie spodziewa się dziecka, ale niedługo może się to zmienić.

Nie jestem w ciąży. Jak będę, to na pewno się dowiecie. U mnie do tej pory temat macierzyństwa był faktycznie daleki. Teraz już o tym myślę. Jestem żoną, wiec mam nadzieję, że będę i matką. Zobaczymy - powiedziała.

Dominika Gwit jest przekonana, że sprawdzi się w roli mamy.

Myślę, że będę super mamą. Będę ciągle tulić swoje dziecko i mówić, że je kocham. Zobaczymy, jak Pan Bóg pozwoli. Serdecznie gratuluje wszystkim mamom, obserwuję je na Instagramie i trzymam za nie kciuki - dodała.

My trzymamy kciuki za Dominikę!

KM