Karol Strasburger w "DDTVN" opowiedział o późnym ojcostwie. Uważa, że teraz ma najlepszy czas w życiu. "Młodość jest stanem umysłu"

Karol Strasburger był gościem w "Dzień Dobry TVN". Aktor w tym roku skończy 73 lata, a w programie opowiedział, jak się czuje z tym, że w takim wieku został po raz pierwszy tatą.

Zeszły rok był przełomowy dla Karola Strasburgera. Prowadzący program "Familiada" w sierpniu poślubił swoją ukochaną Małgorzatę Weremczuk, a pod koniec listopada na świecie pojawiła się ich córka Laura.

Nie tylko Strasburger i Wermeczuk pobrali się w tajemnicy przed mediami. Zobaczcie, kto jeszcze:

Zobacz wideo

Karol Strasburger o ojcostwie

Jak wspomnieliśmy, aktor pojawił się w "Dzień Dobry TVN". Strasburgera i Wermczuk dzieli 36 lat różnicy, dlatego prowadzący poruszyli ten temat. Zapytali, czy jest to dla nich przeszkodą:

Głównie podkreślamy, o ile żona jest młodsza, a nie o ile on jest starszy. Niewątpliwie jest to jakiś problem, bo przecież nie jesteśmy wieczni. Wiek jest pewnym elementem, który mnie niepokoi - mówił Karol Strasburger.

Jednak rozmowa głównie dotyczyła jego późnego ojcostwa. Wellman i Prokop chcieli dowiedzieć się, czy ich gość nie żałuje, że dopiero teraz zdecydował się na dziecko.

Wtedy byłem tak zajęty sobą i karierą, że mnie nie było. To było ważniejsze. Czy byłoby lepiej gdybym wcześniej miał dziecko? Pewnie tak, ale się nie składało - wyznał.

Karol Strasburger w 'Dzień Dobry TVN'Karol Strasburger w 'Dzień Dobry TVN' Screen z TVN/ 'Dzień Dobry TVN'

Aktor nie ukrywa, że dopiero teraz ma najlepszy czas w życiu. Dzięki temu, że układa mu się w życiu prywatnym, czuje się lepiej niż gdy był młody. Wcześniej był bardziej wrażliwy, wiele rzeczy go dotykało. Teraz nabrał dystansu:

Starzejemy się wszyscy, ale młodość jest stanem umysłu. A gdy zdrowie jeszcze w tym pomaga, to jest ok. Moja psychika i sposób postrzegania życia są takie, że czuję się bardziej młody, niż gdy miałem 25 lat. Byłem za poważny, zgrzany na karierę. Bardzo łatwo było mnie dotknąć, zrazić, a i ja wszystko wiedziałem za dobrze, łatwo było mi ocenić kolegów. Teraz przyglądam się światu i uśmiecham. Pojawiły się inne rzeczy, ważniejsze - stwierdził w "DDTVN".

W studiu podkreślił też, jaką wspaniałą matką jest jego żona. Małgorzata jest zakochana w Laurze, opiekuje się nią z zaangażowaniem. Jednak nie ukrywa, że chodzą trochę niewyspani. Dziewczynka często płacze w nocy, jednak oni rozumieją, że to dziecko, dlatego znoszą to cierpliwie.

AW

Więcej o:
Komentarze (32)
Karol Strasburger w "DDTVN" opowiedział o późnym ojcostwie
Zaloguj się
 • vladexpat

  Oceniono 7 razy 7

  Gratuluję ale też trochę współczuję młodej mamie. Za chwilę będzie miała pod opieką małoletnie dziecko i starca. Oby sobie poradziła.

 • Rodrigo Hernandez

  Oceniono 8 razy 6

  Nie myślę, że ojcostwo w tym wieku jest najlepszym pomysłem. Ale życzę jemu i jego rodzinie jak najlepiej.
  Ale wszystkim którzy chcą go zgnoić muszę powiedzieć, że młody ojciec który chce sobie tylko poru..., a jego dzieci są tylko "wypadkiem przy pracy" są według mnie gorsi.
  Facet ma swoje lata, ale prawdopodobnie zajmuje się obecnie dzieckiem lepiej niż jakiś taki młody "ruchacz". A oprócz tego pomyśli o tym by dziecko i żonę zabezpieczyć na przyszłość.
  Szkoda, że dziecko nie będzie mogło się zbyt długo cieszyć własnym ojcem, ale nie żyjemy w raju.
  Lepiej mieć krótko dobrego ojca, niż długo jakiegoś gnoja, który "se poruchał" a potem się wykręcał.

 • nutka7.17

  Oceniono 9 razy 5

  "...czuję się bardziej młody, niż gdy miałem 25 lat."
  To kwestia obecnego stanu euforii (nowa miłość, ślub, dziecko), która za chwilę minie, a później
  to już tylko ...

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 5 razy 5

  ...Wiek jest pewnym elementem, który mnie niepokoi...
  Złote myśli... Czemu nie wpada się na nie w właściwym wieku.

 • koment22

  Oceniono 9 razy 3

  100-letni Karol będzie dobrym eksponatem na studniówce córki :) Kto wie, może nawet i jakimś sucharem zarzuci...

 • Oceniono 4 razy 2

  "Młodość jest stanem umysłu"- Zamelduj to facet swojemu PESEL w D.O. lub w prawie jazdy. On jest innego zdania to samo jak lekarz oraz farmaceuta w kontekście sprzedaży leku Viagra

 • america_n_beauty

  Oceniono 4 razy 2

  Dziadkowie mają dla dzieci o wiele więcej cierpliwości niż rodzice.. :)

 • gesipipek65

  Oceniono 16 razy 2

  Facet kretyn. I tyle.

 • sigillum.2

  Oceniono 1 raz 1

  Wkrótce i tak będzie "Dziadku, drogi dziadku..."a dwie minuty później -"Oj! Maluśki, maluśki, maluśki..."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX