Julia Kamińska szczerze o związku ze sporo starszym partnerem. To pierwsze takie wyznanie. Może stać się inspiracją dla innych

Julia Kamińska od wielu lat jest w udanym związku. Jej wybranek co prawda jest sporo starszy (dzieli ich 20 lat) jednak aktorka jest z tego powodu bardzo zadowolona. Jaki jest ich sposób na szczęście?

Julia Kamińska rzadko dzieli się swoim życiem osobistym. Aktorka jednak od czasu do czasu zabiera swojego ukochanego Piotra Jaska na branżowe imprezy. Każde ich wspólne wyjście budzi duże zainteresowanie. Choć są ze sobą od dobrych kilku lat (poznali się na planie serialu "BrzydUla" w 2008 roku), to dalej łączy ich silne uczucie a na ściankach okazują sobie dużo czułości. Teraz w rozmowie z agencją Newseria opowiedziała, jaki jest ich klucz do szczęścia.

"BrzydUla" powraca! Trwają prace nad projektem:

Zobacz wideo

Julia Kamińska o związku ze starszym mężczyzną

Aktorka często współpracuje z ukochanym przy różnych projektach. Nie ma dość jego towarzystwa, choć spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Nie ukrywa jednak, że pracują nad tym, żeby nie przenosić konfliktów z pracy do życia prywatnego:

Oczywiście, że można się przyjaźnić, można się nawet kochać i razem pracować. Ja na przykład z moim partnerem pracujemy i funkcjonujemy razem jako para już od 10 lat. Proszę więc nie wierzyć w zapewnienia, że się nie da. Da się, oczywiście - mówiła agencji Newseria Lifestyle Julia Kamińska.

Julia Kamińska z partneremJulia Kamińska z partnerem Instagram.com/ _julia_kaminska_

Co więcej, uważa, że to, że potrafią porozumieć się w wielu przestrzeniach, świadczy o tym, że są idealnie dobrani:

Myślę, że to jest w ogóle klucz do szczęścia, nie tylko w związkach, ale również w biznesie, że trzeba się lubić na tyle, żeby móc ze sobą funkcjonować w różnego rodzaju przestrzeniach i przy różnych przedsięwzięciach. Jeżeli da się ze sobą pracować i mieszkać, to oznacza, że jest się dobrze dopasowanym - uważa aktorka.

Nie da się nie zauważyć, że partner jest dla aktorki autorytetem. Kiedy tylko ma okazję, to podkreśla, że jest dla niej "najwspanialszy, najmądrzejszy, najzdolniejszy, najmilszy, najprzystojniejszy". Szanuje także jego twórczość, przez co jest jej "ulubionym scenarzystą".

Jak widać po przykładzie Julii Kamińskiej i Piotra Jaska istnieje klucz do szczęścia.

AW

Więcej o:
Komentarze (8)
Julia Kamińska znalazła klucz do szczęścia ze sporo starszym partnerem. Podzieliła się swoimi sposobami
Zaloguj się
 • kisssmyass

  Oceniono 2 razy 2

  starsi mężczyźni zazwyczaj są dobrze sytuowani, ustabilizowani materialnie, doświadczeni a więc mają sporą mądrość życiową, no i pewnie bardziej otwarci na eksperymenty seksualne, ale w związku, a nie w skakaniu z kwiatka na kwiatek. Jeśli do tego dodać że potrafią kochać nie posiadając, to niejedna młoda kobieta może czuć się z kimś takim nie tylko dopasowana ale i spełniona. Takie relacje będą w przyszłości coraz częstsze, ze względu na to że młodzi faceci rówieśnicy chronologiczni młodych kobiet, nie dorastają do nich ani intelektualnie ani emocjonalnie. To są takie duże infantyle, niejednokrotnie samce alfa, ze spermą w oczach. Jak to mówią: young dumb full of cum....

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 1

  Niektóre młode dziewczyny wolą związki z dojrzałymi psychicznie mężczyznami z róznych przyczyn, niektóre niedojrzałe emocjonalnie ale z silnym parciem na "posiadanie" chłopa wcześnie zaczynają odczuwać trudy życia i muszą porzucić wszelkie plany, zostaje macierzyństwo i nadzieja, że on kocha a ta larwa z dołu nie odbije go. Dodajmy też, że oczekiwania co do seksu są całkiem inne u kobiet a całkiem inne u mężczyzn, przy odpowiednim podejściu ten starszy może być dłużej aktywny a ten młodszy spalić się psychicznie.

 • voyteko

  Oceniono 4 razy -2

  czy ten klucz to PIN number do jego konta bankowego?

 • 162tony

  Oceniono 3 razy -3

  "Julia Kamińska od wielu lat jest w udanym związku. "
  Dobra, dobra. Pogadamy jak zacznie wylewać swoje żale jak jej źle było. Ale to dopiero jak się rozstaną a ona postanowi zostać celebrytką z Pudelka.

 • wejsunek47

  Oceniono 3 razy -3

  no i co? sensacja rewelacja? każdy facet woli dmuchać młodą niż stare pudło z pretensjami...

 • szabepio

  Oceniono 5 razy -3

  Mam wrażenie jakby próbowała trochę na siłę osłodzić tę cytrynę....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX