Nowa fryzura Barbary Kurdej-Szatan zaskoczyła fanów. W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy. Zdecydowała się na wiosenną metamorfozę?

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się odświeżyć swój wizerunek. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Barbara Kurdej-Szatan z pewnością jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek w polskim show-biznesie. Nie tylko zaskakuje wszelakimi umiejętnościami, ale i urodą. Na swoim instagramowym profilu pokazała zdjęcie, na którym prezentuje się w nowej fryzurze. W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy.

Gwiazdy, które zmieniły swoje fryzury. 

Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w nowej fryzurze

Na zdjęciu widzimy Basię, pozującą u boku męża, w krótkich, podkręconych włosach. Na pierwszy rzut oka fryzura wygląda tak, jakby przeszła ostre cięcie. Jednak gdy wytężymy wzrok, możemy zobaczyć, że taki efekt dają mocno podkręcone włosy. Już wiemy, że Basia nie zdecydowała się na wiosenną metamorfozę, jednak w tym wydaniu bardzo nam się podoba.

 

Internauci również podzielają nasz zachwyt. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy i miłych słów.

Cudna parka!
Wyjątkowe zdjęcie. Naprawdę wyglądasz Basiu przepięknie. Inaczej.
Taka poważna. A gdzie ten śliczny uśmiech?
Wygląda pani inaczej. Super, naprawdę! Bardzo ładnie - piszą.

Nie możemy również zapomnieć o przystojnym mężu prezenterki. Rafał Szatan też świetnie wygląda. Widzimy też, że para postawiła na eleganckie kreacje. Basia wybrała szykowny komplet z motywami zwierzęcymi, natomiast Rafał zdecydował się na klasyczną czerń. Czarna koszula zawsze pasuje do czarnych garniturowych spodni. Śmiało możemy powiedzieć, że są jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, skąd Barbara Kurdej-Szatan ma ten przepiękny komplet i ile on kosztował, zajrzyjcie TUTAJ.

BO