"Taniec z gwiazdami". Poznaliśmy kolejnego uczestnika! Tak jak przypuszczaliśmy, to Mikołaj z "Love Island"

"Taniec z gwiazdami" niebawem rusza z nową edycją. Ogłoszono, że kolejnym uczestnikiem będzie zwycięzca programu "Love Island", Mikołaj Jędruszczak. Już wcześniej przewidzieliśmy, że weźmie udział w tanecznym show.

Stacja Polsat za pośrednictwem Instagrama podaje kolejne nazwiska osób, które wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami". Plotki o udziale niektórych gwiazd już się potwierdziły. Ogłoszono, że w 11. edycji zatańczy m.in. Julia Wieniawa, o czym mówiło się już od dłuższego czasu. Na InstaStory programu zapowiedziano w piątek rano ujawnienie nazwiska kolejnej gwiazdy. Nasze przypuszczenia się potwierdziły - to Mikołaj Jędruszczak.

Ola Kot została zapytana o udział w 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Co nam zdradziła?

Zobacz wideo

"Taniec z gwiazdami": Mikołaj Jędruszczak zatańczy w programie

Gdy zapowiedziano ogłoszenie kolejnej gwiazdy, która wystąpi w tanecznym show, informowaliśmy, że najpewniej będzie to Mikołaj Jędruszczak. Dodatkowo tenisista zapowiadał na swoim InstaStory, że ma dla swoich fanów niespodziankę. Widzowie Polsatu poznali Mikołaja, gdy brał udział w reality show "Love Island". Ostatecznie z Sylwią Madeńską zwyciężył w programie i stara się wykorzystać swoje "5 minut sławy":

Poznajcie naszego kolejnego uczestnika - Mikołaja Jędruszczaka. Kojarzycie go na pewno z programu "Love Island", który wygrał razem z Sylwią Madeńską. Jego największą pasją jest tenis. Trenuje od 20 lat i był wielokrotnym Mistrzem Polski! Czy zostanie również mistrzem parkietu? - zapytali producenci "Tańca z Gwiazdami". 

Przypomnijmy, że partnerka Mikołaja, Sylwia jest profesjonalną tancerką. Plotkowano, że to właśnie ona wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Stwierdziła, że udział w programie to byłoby jej marzenie. Niestety, to marzenie spełnia jednak ukochany. A może Sylwia - podobnie jak Barbara Kurdej-Szatan - również zostanie ogłoszona jako kolejna uczestniczka "Tańca z gwiazdami"?

Myślicie, że para od dłuższego czasu trenuje, żeby tenisista nie przyniósł wstydu?

DK

Więcej o:
Skomentuj:
"Taniec z gwiazdami": Poznaliśmy kolejnego uczestnika! To Mikołaj z "Love Island" - przewidzieliśmy jego udział w programie
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX