Fanka zarzuciła Agnieszce Kaczorowskiej, że przy dziecku pomaga jej sztab ludzi. "Nie masz pojęcia o macierzyństwie". Tancerka nie wytrzymała

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z córką. Pod fotografią pojawiło się niepochlebne komentarze. Padły ostre słowa.

Agnieszka Kaczorowska pół roku temu została mamą. Celebrytka już w ciąży otworzyła swój parentingowy kanał na YouTube, gdzie mówiła, jak przygotowuje się do narodzin córki. Teraz również na Instagramie chętnie mówi o tym, jak radzi sobie w roli mamy. Nie wszyscy jednak uważają ją za autorytet w tej materii. 

Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki

W swoim ostatnim poście na Instagramie Agnieszka Kaczorowska nazwała się świadomą mamą. Aktorka "Klanu" przyznała też, że ciągle uczy się tego, co może być najlepsze dla jej latorośli. 

Czuję się świadomą mamą, a na pewno taką która ciągle się rozwija i edukuje, aby zwiększać swoją świadomość. Każdy mój wybór, który dotyczy Emi jest przemyślany. Od ubranek, przez zabawki aż po kosmetyki do codziennej pielęgnacji - napisała. 

Wpis Kaczorowskiej nie spodobał się wszystkim jej fanom. Pojawiły się bowiem komentarze, w których zwracano celebrytce uwagę, że dopiero od niedawana jest mamą i w tej roli nie ma jeszcze dużego doświadczenia. Zarzucano jej też, że w opiece nad dzieckiem wspiera ją wiele osób.

Sztab ludzi wokół ciebie Agnieszko, raczej nie masz pojęcia o świadomym macierzyństwie. To raczej ty powinnaś zapytać typowej matki więcej niż jednego dziecka, o to jak jest w prawdziwym życiu - napisała jedna z internautek. 

Agnieszka Kaczorowska nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi. 

Serio? A kogo ja mam w tym sztabie ludzi? - pytała ironicznie. 

Niedługo później oba komentarze zostały usunięte. Jak jednak wiadomo, w sieci nic nie ginie. 

Komentarze na Instagramie Agnieszki KaczorowskiejKomentarze na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej Screen Instagram/agakaczor

To jednak nie koniec. Internautom nie spodobała się także ozdoba na głowie półrocznej Emilki. Wiele osób zwróciło uwagę, że dziewczynka jest jeszcze zbyt mała na opaskę, a sama ozdoba może być dla niej niewygodna. 

A czy ta opaska nie jest za wcześnie na taka mała główkę?
Świadoma mama wie, że takie kokardeczki na głowie malucha, to nie jest dla niego szczyt wygody.

Na te słowa Kaczorowska także postanowiła odpowiedzieć. 

A była Pani kiedyś takim Maluszkiem i wie że jest to niewygodne? - napisała. 

Komentarz na Instagramie Agnieszki KaczorowskiejKomentarz na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej Intagram/agakaczor

Kto ma rację? Jedno jest pewne, dyskusje w gronie młodych mam zawsze były i prawdopodobnie będą bardzo burzliwe. 

AG 

Agnieszka Kaczorowska o karmieniu piersią

Zobacz wideo
Więcej o: