Anna Lewandowska dodała ważny wpis o ciąży. Uwagę zwraca zdjęcie. W skąpym bikini pokazała naprawdę duży brzuszek

Anna Lewandowska nie przestaje zaskakiwać fanów ciążowymi zdjęciami. Najnowsze zostało zrobione na plaży.

Już niedługo Anna Lewandowska po raz drugi zostanie mamą. Trenerka z niecierpliwością wyczekuje kolejnej pociechy, a przebieg ciąży relacjonuje na Instagramie. Wrzuca tam jednak nie tylko "suche" posty. Oprócz zdjęć, publikuje ciekawe wpisy, dzieląc się z fankami swoimi doświadczeniami. Pod ostatnią fotką zwróciła uwagę na ćwiczenia mięśni brzucha w ciąży. My jednak patrzymy na jej ciało. Piękne!

Anna Lewandowska pozuje na plaży

Żona napastnika polskiej reprezentacji już za kilka dni rozpoczyna swój kolejny obóz. Korzystając więc z kilku wolnych dni, wyleciała do ciepłych krajów, gdzie mogła się zregenerować. To właśnie podczas wakacji zostało zrobione jej najnowsze zdjęcie. Promienie słoneczne pięknie podkreśliły ciążowe krągłości. 

Z drobnym wyprzedzeniem przygotowałam Wam, drogie przyszłe mamy, bardzo ważny post. Kolejny post z cyklu "ciąża". Planowo, miał pójść po moim powrocie z obozów, ale coraz częściej zadajecie mi pytania o trenowanie mięśni brzucha w ciąży. Czy robić klasyczne brzuszki angażujące mięśnie proste brzucha? Zdecydowanie nie! Ciąża to nie jest czas na tego typu trening z dwóch powodów... - zaczęła. 
 

Treść jej posta bardzo zainteresowała fanki, które ochoczo zadawały pytania i brały udział w dyskusji. Zdecydowana większość pań zachwycała się jednak pięknymi krągłościami trenerki. 

Ale brzunio!
Piękna! A wpis to dobre wskazówki i nauka na przyszłość.
Ślicznotka!

W komentarzach nie zabrakło pytań na temat płci dziecka. Jak myślicie, Klara będzie miała siostrę, czy brata?

CW

Anna Lewandowska wspierała męża na gali Mistrzów Sportu. Kreacja pięknie pokreśliła zaokrąglony brzuch. 

Zobacz wideo