Joanna Krupa narzeka na swoją figurę po ciąży. "Zgubić ostatnie kilogramy jest trudniej niż myślałam"

Joanna Krupa od trzech miesięcy jest mamą małej Ashy-Leigh. Na swoim Instagramie wyznała, że nie jest jej łatwo wrócić do sylwetki sprzed ciąży.

Joanna Krupa w listopadzie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Mała Asha dziś ma już trzy miesiące, a jej sławna mama nadal walczy o powrót do formy sprzed ciąży. Ile jeszcze kilogramów do zrzucenia jej zostało?

Joanna Krupa walczy o powrót do dawnej sylwetki

Joanna Krupa na swoim instagramowym profilu pokazała zdjęcie sprzed ciąży. Modelka jest na nim w skąpym bikini i możemy podziwiać jej świetną figurę, z której zawsze słynęła. Jednak opis pod zdjęciem zmartwił internautów. Okazało się, że modelce wcale nie jest tak łatwo zrzucić kilogramy po ciąży:

To już 11 tygodni odkąd moja malutka dziewczynka jest ze mną i teraz jest czas, żeby znaleźć motywację, żeby wrócić do dawnych kształtów. Zgubić ostatnie 7 kilogramów jest trudniej niż myślałam. – napisała.

Joanna Krupa w pierwszej sesji zdjęciowej z córką

Zobacz wideo

Post Joasi spotkał się z ogromnym zrozumieniem wśród fanów. Inne mamy również mają podobny problem i zaciekle muszą walczyć o lepszą sylwetkę. Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy i miłych słów:

Nie stresuj się tym zanadto. Twoje ciało wykonało kawał dobrej roboty tworząc tę piękną istotę. Daj mu czas!
Dasz radę! 
Bardzo dobrze cię rozumiem. Mnie także było ciężko pozbyć się ostatnich kilogramów - komentowały fanki modelki.
 

Naszym zdaniem kilogramy nie mają znaczenia, bo i duże i małe jest piękne. Najważniejsze jest, aby dobrze czuć się w swoim ciele. Jeśli gwiazda chce walczyć o pozostałe kilogramy, my trzymamy mocno za nią kciuki!

BO