Cezary Pazura udzielił szczerego wywiadu. Opowiedział o spotkaniu z żoną. "Dlaczego tyle lat musiałem na nią czekać?"

Cezary Pazura zgodził się na rozmowę w najnowszym wydaniu magazynu "Pani". Aktor był naprawdę szczery. Każda żona chciałaby usłyszeć od męża takie słowa.

Patrząc na Instagram Cezarego Pazury, można powiedzieć jedno - jest bardzo szczęśliwym facetem. Ma kochającą żonę, dzieci, którymi lubi chwalić się w sieci. Często publikuje z nimi zdjęcia, którymi fani stale się zachwycają. Aktor stał się też bardziej otwarty na media. Właśnie udzielił szczerego wywiadu w magazynie "Pani", gdzie opowiedział o małżeństwie.

Cezary Pazura o małżeństwie z Edytą

Cezary i Edyta pobrali się w 2009 roku. Doczekali się dwóch córek i syna. Historię ich pięknej miłości fani obserwują bacznie, a kolejnych smaczków dostarcza im aktor. W najnowszym wywiadzie wspomniał o pierwszym spotkaniu z żoną. 

Jak spotkałem Edytę, poczułem, że już nic mnie nie czeka, że to jest ona. W życiu warto wiedzieć. Pytania się mnożą: Dlaczego tyle lat musiałem na nią czekać? Dlaczego jest tyle lat ode mnie młodsza? Dlaczego mi się tak życie ułożyło? Ale - jak już powiedziałem na początku naszej rozmowy - może właśnie tak się ułożyło, żebym ją spotkał? Gdybym miał szczęśliwe małżeństwo, to nigdy bym jej nie zaczepił w pociągu - wyjaśnił.

Pazura przyznał ponadto, że Edyta ustabilizowała jego życie. 

Czuję się dziś tak, jakbym wcześniej w życiu chodził po krzywej drabinie, a ona mi ustawiła tę drabinę równo. Zrozumiałem, co jest ważne w życiu, co mniej, a co najważniejsze. Edyta mi wyprasowała życie. Przestałem mieć lęki, obawy, bo w końcu wiem, gdzie jest meta.

To piękne słowa. Chyba każda kobieta chciałaby usłyszeć od swojego partnera takie komplementy. 

CW

Edyta Pazura z córką u fryzjera. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (22)
Cezary Pazura udzielił szczerego wywiadu. Opowiedział o spotkaniu z żoną
Zaloguj się
 • cehaem

  Oceniono 13 razy 11

  Nasz kochany, drukrotnie rozwiedziony katolik, ktory najpierw rozpowiada o atmosferze swiat w Polsce a potem jedze na nie do Dubaju, hahaha.

  Kiedy kolejna akcja klepanie zdrowasiek, pajacu?

 • white_lake

  Oceniono 12 razy 10

  dziadku, drogi dziadku, nie truj

 • cezar85

  Oceniono 9 razy 9

  Czaruś był zajęty naciąganiem emerytów na garnki

  dlatego musiała czekać na cwaniaka

 • burek_polny

  Oceniono 6 razy 6

  Rozancem lub garnkami pohandluj, dziadu.

 • cracken001

  Oceniono 3 razy 3

  Ten BLAZEN,nawet gruche publicznue zwalu,aby tylko "cus"o Nim napisano.Chu j kogo obchodza okolicznisci w jakich spotkal kolejnom "zonem"..taaaki z niego kur wa katolik

 • lao.premis

  Oceniono 3 razy 3

  Jezu... Spotkał się z żoną? Osobiście?!!!

 • j-a-ga

  Oceniono 2 razy 2

  Czy on się właśnie przyznał że wyrwał żonę nr 3 gdy był jeszcze mężem żony nr 2 ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX