Hanna Lis świętuje 21. urodziny córki. Pochwaliła się archiwalnym zdjęciem na Instagramie. "Miłość od pierwszego wejrzenia". Uwagę zwraca nazwisko fotografa

Hanna Lis opublikowała na Instagramie stare zdjęcie z córką z okazji jej 21. urodzin. Dodała też poruszający wpis i zdradziła, kto wtedy robił im zdjęcie.

Hanna Lis, w przeciwieństwie do innych polskich gwiazd, niechętnie pokazuje swoje dzieci publicznie. Dziennikarka ma dwie córki, które nie lgną do show-biznesu, więc każde ich zdjęcie zamieszczone w sieci budzi niemałe poruszenie wśród fanów prezenterki. Tak było i tym razem. 

Hanna Lis świętuje 21. urodziny córki

Hanna Lis ma dwie córki ze związku z deweloperem Jackiem Kozińskim -19-letnią Annę i dwa lata od niej starszą Julię. Właśnie ta druga obchodzi dzisiaj swoje 21. urodziny. Z tej okazji Hanna Lis na Instagramie pokazała ich wspólne zdjęcie, gdy Julia była jeszcze małym dzieckiem. Co ciekawe, za obiektywem wówczas stał Marcin Tyszka.

Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo
Miłość od pierwszego wejrzenia, która trwa dokładnie, co do dnia, 21 lat! Pięknych urodzin moja piękna Juliś - czytamy pod urodzinowym postem. 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo życzeń i komplementów, również od innych znanych osób m.in. Magdaleny Adamowicz, ale to komentarz Małgorzaty Domagalik zwrócił naszą największą uwagę. 

A mamusia to grzechu warta - napisała dziennikarka. 

Trudno się z tym nie zgodzić. 

RG

Więcej o:
Komentarze (7)
Hanna Lis świętuje 21. urodziny córki. Pochwaliła się archiwalnym zdjęciem na Instagramie. "Miłość od pierwszego wejrzenia"
Zaloguj się
 • wejsunek47

  Oceniono 2 razy 0

  niech sobie świętuje co chce.... ale dlaczego obnosi się z tym po internecie? kto to jest?

 • dodosdontquack

  Oceniono 4 razy 0

  jakos od tej hanki bije pustka i wielka proznoscia
  ja wieje od tego typu na kilometr, niestety wszedzie ich pelno

 • Gość: magda

  Oceniono 1 raz -1

  Najsłynniejsza sświadkowa w Polsce

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX