Edyta Górniak imprezowała z instruktorem, którego poznała w "My Way". Nie szczędzili sobie czułości. Piosenkarka komentuje ich wspólne zdjęcia. "Zawrócił mi w głowie, ale..."

Kilka dni temu Edyta Górniak wybrała się na imprezę z Dawidem Zawadzkim, czyli instruktorem jazdy, którego poznała na planie programu "My Way". Na Instagramie skomentowała zdjęcia, które im wtedy zrobiono.
Zobacz wideo

Życie uczuciowe Edyty Górniak budzi wiele emocji. Piosenkarka od rozstania z Mateuszem Zalewskim w 2018 roku nie związała się z nikim na poważnie, jednak to nie znaczy, że nie spotyka się z mężczyznami. Przez jakiś czas widywana była z byłym piłkarzem Arka Gdynia Tomaszem Mazurkiewiczem, a od kilku miesięcy plotkuje się, że łączy ją coś z instruktorem jazdy, którego poznała na planie swojego programu.

Edyta Górniak komentuje zdjęcia z instruktorem

Plotek nie uciszą na pewno najnowsze zdjęcia Górniak i Zawadzkiego. Na ujęciach, które im zrobiono, widać, że są sobie bardzo bliscy. Przytulali się, były intymne rozmowy i tańce. Piosenkarka na InstaStories odniosła się do artykułu, który pojawił się na portalu Super Express i wyjaśniła, co się działo naprawdę.

Czy to pocałunek?! - napisali.
Prawie. Robi dużą różnicę - skomentowała gwiazda.

Edyta Górniak odnosi się do artykułuEdyta Górniak odnosi się do artykułu Screen z Instagram.com/ edytagorniak

Odniosła się także do szpagatów, które wykonywali. Okazuje się, że zabawę wygrała właśnie Edyta, czym pochwaliła się na InstaStories:

Jakie upss? Konkurs na szpagaty. Wygrałam!

Po czym jednak okazało się, że żartowała i tak naprawdę wygrał jej inny kolega.

Edyta Górniak komentuje zdjęciaEdyta Górniak komentuje zdjęcia Screen z Instagram.com/ edytagorniak

Poruszyła też kwestię swojej relacji z Dawidem Zawadzkim. Przyznała, że "to nie jest miłość, ale przyjaźń", a w głowie zawrócił jej... tort bezowy.

Edyta Górniak komentuje zdjęciaEdyta Górniak komentuje zdjęcia Screen z Instagram.com/ edytagorniak

Zdjęcia Edyty Górniak i Dawida Zawadzkiego zobaczycie w naszej galerii. Jednak patrząc na nich, nic dziwnego, że pojawiają się plotki o ich bliskiej relacji. 

AW

Więcej o: