Taylor Swift przechodzi ciężkie chwile. Jej mama dowiedziała się, że ma guza mózgu. Piosenkarka opowiedziała o chorobie w wywiadzie

Taylor Swift udzieliła wywiadu magazynowi "Variety", w którym opowiedziała o chorobie swojej mamy. Andrea Swift ma raka mózgu.

Taylor Swift za kilka miesięcy wyrusza w międzynarodową trasę koncertową, jednak nie będzie mogła się cieszyć z występów tak, jakby tego chciała. Myślami jest wciąż z mamą, u której zdiagnozowano guza mózgu.

Mama Taylor Swift ma guza mózgu

Informację o zlym stanie zdrowia mamy piosenkarki nie są niczym nowym. Już dobre kilka miesięcy temu mówiło się, że Andrea Swift cierpi na raka. W najnowszym wywiadzie Taylor przyznaje, że sprawa jest poważniejsza, niż może nam się wydawać. 

Podczas leczenia znaleźli guza mózgu - wyznała.

Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje:

Choroba mamy towarzyszy wokalistce i jej rodzinie już od jakiegoś czasu, jednak najnowsza diagnoza tylko ją przybiła. Taylor Swift chce spędzać z mamą jak najwięcej czasu, dlatego postanowiła latem zagrać mniej koncertów, niż wcześniej planowano. 

Objawy tego, przez co przechodzi osoba z guzem mózgu, nie przypominają tego, co kiedykolwiek przeżyliśmy z jej rakiem. To był dla nas bardzo trudny okres - przyznała Taylor. 

Mama dla Taylor Swift jest bardzo ważna. Mimo że piosenkarka jest dorosła i ma świetną karierę, to nadal w najważniejszych sprawach radzi się swojej mamy. 

Dla mnie ona naprawdę jest siłą przewodnią. Prawie przy każdej decyzji, którą podejmuję, najpierw z nią o tym rozmawiam - dodała piosenkarka. 

RG

Więcej o: