Nie żyje bohater "Chłopaków do wzięcia". Fani wyrażają swój smutek: Spoczywaj w pokoju, będziemy Cię zawsze pamiętać

12 stycznia zmarł jeden z uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Wiadomość o śmierci Wieśka pojawiła się na jego oficjalnym profilu na Facebooku.

To smutna wiadomość dla fanów programu "Chłopaki do wzięcia". W niedzielę, 12 stycznia, zmarł jeden z bohaterów, Wiesiek. Jak na razie przyczyna śmierci nie jest znana. Uczestnik pochodził z Józefowa, niedaleko Zamościa. Został pochowany na tamtejszym cmentarzu. Na co dzień tryskał dobrą energią, zarażał humorem. W programie nie udało mu się jednak znaleźć miłości.

"Chłopaki do wzięcia". Nie żyje oficer Wiesiek

Co denerwuje Polaków w służbie zdrowia?

Zobacz wideo

Wiadomość o jego śmierci pojawiła się na oficjalnym profilu mężczyzny na Facebooku:

W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek. Człowiek, który walczył za Polskę na wielu frontach. Uczestnik rekonstrukcji historycznych i zlotów aut zabytkowych, jeden z bohaterów serialu "Chłopaki do wzięcia" - napisano na profilu.

Fani programu w komentarzach wyrażają swój smutek:

Spoczywaj w pokoju, będziemy Cię zawsze pamiętać.
Wyrazy współczucia dla znajomych i bliskich.
Smutno. Wesoła postać - piszą.

Wiesław to niejedyny uczestnik programu, który zmarł. W 2019 roku zmarł pan Stanisław, ojciec Andrzeja. Na początku 2018 roku odszedł Roman Paszkowski, znany jako Napoleon. Mężczyzna prawdopodobnie dostał zawału serca. Miał zaledwie 31 lat.

AW