Komentarze (98)
Meghan Markle i książę Harry wypowiadają wojnę paparazzim
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fflintstone

  Oceniono 5 razy -1

  get out of canada you freaking paraistes, s t f u

 • glinda53

  Oceniono 5 razy -1

  Dobra metoda na zarabiane pieniedzy……:-))))

 • stanislaw.sk

  Oceniono 3 razy -1

  Elżbieta II ma koligacje polskie. Battenberg to pierwotne nazwisko hrabiowskiego rodu niemieckiego, osiadłego w pobliżu miejscowości Battenberg w Hesji (zachodnie Niemcy), wygasłego ok. 1314. Nazwisko to i tytuł hrabiowski wznowiono w 1851, nadając je Julii hr. Hauke, Polce, morganatycznej żonie Aleksandra, młodszego syna księcia heskiego. W 1858 roku ich potomkowie uzyskali tytuł książęcy. Najstarszy syn Aleksandra i Julii, Ludwik, ożenił się z wnuczką królowej Wiktorii, był admirałem angielskim i podczas I wojny światowej zmienił nazwisko na Mountbatten. Wnukiem Ludwika i Wiktorii jest mąż królowej, zaś sama Elżbieta II – daleką krewną Wiktorii (babka Wiktorii, królowa Wiktoria Hanowerska jest praprababką Elżbiety).

 • heleonore

  Oceniono 15 razy -1

  To są bzdury. Nie chcą żeby ich paparazzi fotografowali, bo wtedy nie mają kontroli nad tym co się z tymi zdjęciami stanie, a przede wszystkim nie mają z nich kasy. No i jeszcze mogą zostać przyłapani na działaniach będących sprzecznych z tym co "głoszą". Tu nie chodzi o ochronę ich prywatności, tylko o kreowanie ich wizerunku - zdjęcia są ok jeśli pokazują ich w idealny sposób w sytuacjach, które pasują do profilu jaki chcą sobie zbudować.

  Swoją drogą, mają obecnie tak złą prasę, że nie wiem jak chcą zarabiać te miliony na swoim wizerunku. Kto będzie chciał kupować te ich "produkcje"? Ale może siedzę w jakieś bańce i nie dostrzegam jakieś grupy docelowej pokaźnych rozmiarów.

 • Gość: 09865432f

  Oceniono 15 razy -1

  na tych zdjeciach widac, ze patrzy w obiektyw, wiec raczej kiepsko sie ci paparazzi ukrywali po krzakach...

 • przekupny

  Oceniono 2 razy -2

  jak chca kase na wizerunku robic to niech nie placza ze sa przesladowyni.

 • rikol

  Oceniono 6 razy -2

  Zastanawia mnie, czy oni są tacy głupi czy to celowa taktyka, żeby jeszcze więcej o nich mówić. Tak się składa, ze w Anglii to oni byli pod ochroną, bo generalnie prasa jest mocno uregulowana. Poza Anglią nie będą podlegać ochronie. w Kanadzie prawo jest znacznie bardziej liberalne.

 • Gość: Ania

  Oceniono 18 razy -2

  Harry żyje jeszcze w nierealnym świecie musi zdać sobie sprawę że z prasą nie wygra lepiej się z nimi zaprzyjaźnić i mieć dobre relacje .
  Tak właśnie zrobiła żona Karola camilla
  Startowała z fatalnej pozycji a teraz naprawdę fotoreporterzy dali jej spokój i ma bardzo dobre relacje często z nimi żartuje nie ucieka zawsze z nimi rozmawia
  Harry zapomniał o jednym że Brytyjczycy pracujący na dworze są bardzo lojalni wobec królowej i do prasy nie przedostają się pikantne informację z ich życia
  Widzieliście w prasie wywiady z byłymi pracownikami Megan nie być może królowa opłaciła milczenia Harry nie wie że Amerykanie i Kanadyjczycy już takich zasad nie przestrzegają dlatego teraz nastąpi eskalacja plotek

 • Mike F-15

  Oceniono 20 razy -2

  Ta czarna amerykanska aktorka od siedmiu bolesci, doprowadzi do calkowitego rozbratu Harrego z krolewska rodzina. Ona od poczatku miala jeden cel, sklocuc ryzego Harrego z bratem ,bratowa, krolowa .
  I chyba jej sie udalo, ze tez Harry zapatrzyl sie w taka babe. Przecierz nie ma chyba na swiecie prawa, ktore zabrania na ulicy robic zdjecia reporterom.
  To ich zawod , a kto na ulicy to zwykly czlowiek.

 • Gość: Jk

  Oceniono 22 razy -2

  I dlatego tak się szczerzyła do aparatu... Jak przestaną ja fotografować, to nagle bedzie sama latała po gazetach i telewizjach.

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy -4

  Koronacja Wiliama i Kate zbliza się wielkimi krokami,nie chciała Megan dygać przed nimi.W Kanadzie Megan "ułoźy"sobie Harego jak będzie chciała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX